Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım sertifika ilk girişte aldım ama sınav defalarca ertelendi zaten vize görüşme günü vermediler 5 ay gün vermeleri sürdü sadece araya avukat falan girdi de aldık valla ki puanım yüksek eşim Alman vatandaşı vs.şimdi bana 3 yıl verdiler sonra b1 geçersem süresiz alabileceğimi söylediler an itibariyle kurstayım.senin bölüm aile birleşiminden zordur dimi .stresli işten uzak durduğun iyi olmuş

Yok canım iğneden 15 gün sonra beklenen adet gelir gebelik yoksa normal döngün gibi olmaz. Ama kiminde 3-4 günlük sarkma olurmuş. Test yaparsan çıkar aslında
Evet haklisiniz cikabilir ama korkudan yapamıyorum elim gitmiyor teste. Doktor beni igneden sonra cagirmadi yumurta catlayip catlamamis mi diye. Catlamayip kist de olmus olabilir mi acaba? 4x2 klomen kullanip 1 doz ovitrelle oldum. Ilk kez kullandigim icin bilemiyorum.

Çörekotu bak östrojen salgılatır Mısır bunlar östrojen salgılatır

Yok canım bende pco var yumurtlama gününü bilemiyorız ama 3 günde bir ilişki oldu adet biter bitmez öncekinde 20 gün sonra öğrendim düşün öyle regl olmuyor düzenli diye umursamamıştım
Hımmm, öyle olunca hiçbir tarih kestiremiyorsun evet, hadi hayırlısı inşallah görürsün ikinci çizgiyi
Hadi İnshaAllah canimm yaa Rabbim sevindirsin seni
Amin canım, hepimizi inşallah
R Random3 kuzuum çok mesaj bakamadım naptın yaptın mı test?
Yok bebeğim yok tertemiz bir test, hayali mayali hiçbişey yok
Benimki de tıpkı seninki gibi tertemiz bir kaset test tek çizgi hoffff biz ne zaman anne olacaz ya
Üzülmek yok, umutsuzluk yok. Allah en doğru zamanda verecek hem daha erken dur bakalım 3 günümüz daha var

Normalde gecikmiyorsa verebilirsin kan testi

Herkesin 5 gün önceden cıkıyor benim olsa bile inadına cıkmaz kesin bu ay cok ümitliydim ben beklemicem artık olsa cıkardı beni mart ayına yazsınlar direkt

T nin tonlarına takılmayın diyor birgebeningünlüğü sayfası. Hatta geçen şey paylaşmıştı bir gün öncesinde neredeyse silik çıkan test ertesi gün pozitif çıkmış. Denemeye devam
Evet tabiki mesela PCo olan birisinde hep çizgi görünür önemli olan aynı derecede yada C çizgisinden daha belirgin olması odaa bir gün hiç bir şey yokken pat diye çıkabiliyor

Herkesin 5 gün önceden cıkıyor benim olsa bile inadına cıkmaz kesin bu ay cok ümitliydim ben beklemicem artık olsa cıkardı beni mart ayına yazsınlar direkt
Valla ben de çok umutluydum kuzum yaa aylar sonra tekrar tedaviye başlamıştım. Yoksa da sağlık olsun ne diyelim. Olana kadar uğraşıcaz

Doktora gitmedim canım ama internetten araştırdığım ve burdaki kızlardan öğrendiğim kadarıyla vücut kendini gebeliğe hazırlıyo ama bebek tutunamıyo. Beslenme, stres vs etkiliyo özellikle
Bence git canım hiç ihmal etme İnternette çok fazla olumsuz yorumlar var insanı negatif düşüncelere yöneltiyor moral olarakta insanı çöküntüye ugratıyor sonuçta kişiden kişiye, bünyeden bünyeye degişiyor

Eklentiler

• IMG_20220209_124129.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 90

Çatlamıştır canım inşallah. Bence yap test varsa çıkar gebelik. Korkacak bir şey yok ki ya hamilesin yada 1-2 güne adet olacaksındır.

12 şubata daha 3 gün var hem

Sen de mi korona oldun canım ben folik asit kullanıyorum niye kullanmayacaksin ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…