Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
54 ile başlamıştı canım benim kalp atışını duyduk sonraki haftalarda artış gelişme oldu yani

54 ile başlamıştı canım benim kalp atışını duyduk sonraki haftalarda artış gelişme oldu yani
Yaa, teşekkür ederim. Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah Benim ilk kanda 1000 küsürdü 5 haftada öğrenmiştim, bi daha da bakılmadı zaten bhcg ye, şimdi morali bozulur diye demiyorum da. Onun da 5 hafta civarı son adete göre. Ay inşallah artarak gider.

Yook canım gormezz hicbisekilde

tabıkı artan var 21ı bırak 2.79 ıle artır gebelıgını ogrenıp devam eden var, ınsallaaahhh hayırlısıyla kavusur bebegıne.
ama dusende var ınsallaahhhh oyle olmaz

Geç döllenme sanırım 5 haftaya göre biraz düşük benim bebeğimin kalp durdu sonra kürtaj oldum şimdi tekrar deniyoruz 4 ay oldu

daha erkendir canım o yüzden benim kanda çıktı ama göbekten bakılan ultrasyonda çıkmadı bugün tekrar gideceğim 5 haftalık olacak tam. tekrar bakıcak korkma erken olduğu için gözükmemiştir
Ya belkice dimi teşekkür ederim canım benim morel verdigin icin fakat test yaptım cikmadi yine

Dayanamayıp test aldım bende aferin bana Laboquick ilk kez deneyeceğim bakalım trendyoldan aldım Bat a 8 gün var
Önemli olan yumurtlamadan sonra kaç gün geçtiği. Biliyo muydun ne zaman olduğunu? Sen de bizim gibi sabırsızlardan

Önemli olan yumurtlamadan sonra kaç gün geçtiği. Biliyo muydun ne zaman olduğunu? Sen de bizim gibi sabırsızlardan
Yok canım bende pco var yumurtlama gününü bilemiyorız ama 3 günde bir ilişki oldu adet biter bitmez öncekinde 20 gün sonra öğrendim düşün öyle regl olmuyor düzenli diye umursamamıştım

Kızlar benim BAT 9 Şubat yani bugün ne gelen var ne giden. 12-13 gündür kasıklarım dolu dolu ağrıyor iğne batması gibi özellikle sırt üstü yatarken ve yana dönerken ve eğilip kalkarken. Hafif bir mide bulantım ve göğüslerimde ağrı ve sızlama var ancak erken gebelik testi yaptım bugün negatif çıktı. Geçen cumartesi günü de ilaç içebilmek için kan vermiştim 1.20 çıkmıştı. Erken kan verdiğim için çıkmayabilir demişlerdi. Bugün regl olmazsam yarın kan vereyim mi sizce ?

Benim adetten 4 gün önce 285, adet günü 1000 çıkmıştı. Ama geç döllenme olabilir. Önemli olan düzgün bir şekilde artması

Hadi İnshaAllah canimm yaa Rabbim sevindirsin seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…