Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bugün acayip başım dönüyo mide bulantımda var ne oluyor böyle hem erkenden adet gelsin hem belirti yaşa

Devlet hastanesine de gidebilirsin ben fakültede 2den sonra yaptırdım 5 6 gibi belli oldu . İstersen git derim
Eşime sürpriz yapacağım için akşam geç gidemem sabah sağlık ocağında verirsem anca öyle olabilir. Bende çok merak ediyorum ama

Herkesin 5 gün önceden cıkıyor benim olsa bile inadına cıkmaz kesin bu ay cok ümitliydim ben beklemicem artık olsa cıkardı beni mart ayına yazsınlar direkt
Bak yaaa mızıkçılık yapıyor resmen bizi düşünmüyorsan şu an oluşan zigotu düşün.. önce biz pozitif olucaz ki testlerimiz de pozitif olsun

Canımm bende tertemiz negatifi görmüştüm pazartesi ve bugün regl oldum..Ya nedn olmuyo ya of
Bende olacam gibi canım kendimi kandırmaya gerek yok her ay ki regl öncesi belirtilerim başladı bende anlamıyorum niye olmuyor doktor sorun yok diyor iğne ilişki her şey tamam ama sonuc hep sıfır o değil rüyamda bile kandırıldım ya

Sen de mi korona oldun canım ben folik asit kullanıyorum niye kullanmayacaksin ki
Evet canım bugun 3. Günüm kovidken farklı ilaçlar kullanmak istemedim bilmiyorum zaten ilk 2 günüm serumlarla iğnelerle hastane ev arası geçti içmek istemedim herhangi yan etki olacağını düşündüğümden değil

Benimde 3. Günüm pazartesi pozitif çıktı ama cuma gecesinden beri hastayım. Bana da doktor sadece bol c vit. Ve ateşin çıkarsa parol demişti. Ben folik asiti ve b vit vardı kullandığım onları da kullanmaya devam ediyorum vitamin sonuçta bisey olmaz diye
Sana da çok geçmiş olsun canım inşallah hı an önce atlatirsin

Bak yaaa mızıkçılık yapıyor resmen bizi düşünmüyorsan şu an oluşan zigotu düşün.. önce biz pozitif olucaz ki testlerimiz de pozitif olsun
Yahu rüyamda bile kandırıldım diyorum çift çizgi gördüm kalkıp test yaptım tek çizgi regl öncesi tüm belirtilerim başladı kuzucum kendimi kandırmaya gerek yok eğer regl olmazsam kalan bir testi de o zaman yaparım

Amine hanım yorumlarınız biraz bilinçli geldı bana oyuzden cevaplayarak yazıyorum görün diye
Diğer arkadaşlarımızda lütfen baksın;

Ben tüp bebek yaptırırken transfer olmadan iptal oldu. Rahim duvar ince olduğu için iptal oldu. Sonra doktor ilaç yazdı 2.reglın de gel dedi.
Benım regl öncesi 10 gün 8gun once felan goguslerım ağrırdı. Şuan hiç bir ağrı yok göğüslerimde yada hassasiyet yok. Regl olsaydım bugün 2.günüm olacaktı ama olmadım. Sağ kasık acayip ağrıyor acaba ben mı abartıyorum diyorum. Ama bildiğiniz arada yanma arada batma oluyor sankı orda tık tık bsy var. Ama öyle bsy yokta ben mı uyduruyorum onu da bilmiyorum.geçen gece midem ağzımda yattım, mide yanmasıyla uyudum. Ve ayaklarımı hep karnıma cekıyorum kasık ağrımdan. Psikolojimiz çok bozuk ve kendımızı çok dinliyoruz sanırım.
Size sorum şu; acaba doktorun astalife-trental-Q10 coenzim-corasprin-e vitamin-dhea yazdığı ilaçlar mı regl mi geciktirdi? Bu ilaçları kullanıpta regl gecıken var mı? Yoksa hamilelik belirtisi mi en çokta acaba kist mi oldu diyorum ?
Ek olarak belimde ağrıyor cok

Bende bugün regl olunca eşim randevu aldı ben gideyim bide dedi. Bikaç ay daha denemeye devam sonra eşimin sonuca göre rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum

Ohooo rüyalar kaldıysak iki gün önce yatla dünya turu yapıyordum ben biliyorsun tüm belirtiler regl ile hamilelik aynı, farklı şeyler yaşayanlar çoğunluk değil..
bu işi geciktiren olmamasını sağlayan ilk etmen stres ve olumsuz düşünce, yüz yıldır böyle, istediğin doktora sor.. o yüzden kendini kandırma ama şimdiden karalar da bağlama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…