Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese günaydın
BAT tarihim 17 Şubat baktım bugün herkes test yapıyor bende öylesine bir tane yapayım dedim.
Ama orada hayalet bir çizgi görüyorum sanki. Yoksa ben mi öyle görmek istiyorum:cool: bembeyaz bir test olabilir mi:-):-)
Sizde bir bakar mısınız? Karartma nasıl yapıldığını bilmediğim için yapamadım.
Eki Görüntüle 3003412 Eki Görüntüle 3003411
canımmm evet cızgı gorunyor karatmaya hıc gerek yok, son adet tarıhın neydı ?

Kızlar herkese günaydın
BAT tarihim 17 Şubat baktım bugün herkes test yapıyor bende öylesine bir tane yapayım dedim.
Ama orada hayalet bir çizgi görüyorum sanki. Yoksa ben mi öyle görmek istiyorum:cool: bembeyaz bir test olabilir mi:-):-)
Sizde bir bakar mısınız? Karartma nasıl yapıldığını bilmediğim için yapamadım.
Eki Görüntüle 3003412 Eki Görüntüle 3003411
Ortada ortada MashaAllah kan ver hemen bence tebrik ederim canım sağlık la gelsin inşallah ☺️🤲🏻🌺

Bugun yaptigim da erken test cnm. Haklisin aslinda dun yapmamin nedeni negatifi goreyim de yoluma bakayim mantigiydi. Rontgen isi bahanesi oldu. Fakat cizgiyi gorunce, tamam dedim kizlar hakli, umidi kestik oldu, goruyo musun dedim ☺ Fakat yanlis alarmmis. Dunki testten onceki aksam esime bu isi birakmak istiyorum cok strese giriyorum, işi ve evi cekip ceviremiyorum, tek odagim bu oldu, kendimi de saglikli ve guclu hissetmiyorum zaten deyip aglamistim. Cizgiyi gormek beni afallatti tabi. Ben burada noktaliyorum kizlar. Hayatim zaten uzulmekle gecti, simdi bir de butun omur boyu cocugum olmuyor diye uzulmek istemiyorum. Cocuguma kardes verememis oldum sadece bu beni uzuyor. Ama cok badireler atlattik, anlamsiz, bizimle hic ilgisi olmayan, ama bizi bizden alan. O surecleri yasarken cocuk dusunmem ahmaklik olurdu. Simdi de gec kaldim. Demekki nasip degilmis. Allah hepinizin gonlune gore versin 🙏

@pembelikedis benim bu ay da olmadi, defteri kapatiyorum. Sana da cok saglikli bir surec diliyorum cnm ❤
Aaaa olmaz canım tamam dinlen kendine gel ama adet olmadınki henüz .. adet olana kadar beklemiyorsunuzki test yapıyorsunuz canım hemen üzme kendini.. tamam adet olursan azıcık dinlen ne var bir ay yada 2 ay nolcak bakarsın o arada olur yada sonra olur yapma gözünü seveyim üzülüyorum böyle pes edenlere

Ya ben akıllı gibi sabah ilk idrarla yaptım testi yapmamak gerekiyormuş sanırım sebebi ne? Bir de akşam yapayım mı tekrar?
Aaa sen hep ilk idrarla mı yaptın ovulasyonu 😲 ikinci idrar diyorlar hep canım ve aynı saatte olması lazım ki aradaki farkı doğru gör.. bir de aksam üstü 4-6 gibi yap bakalım.. bu arada testleri yaparken değerlendirmeler devam değil mi ☺️

Kızlar sat 24 ocakti. 1 subatta hsg cekildim.
Bat ise 19 subat. Ben yumurtlama tam takip edemedim ama kasiklarmda agri vardi biraz lekeli akintim da vardi degerlendirdik aralikli. 14.gunumdeyim yarin doktora gidecegim. Alttan muayne yaparsa eger dollenme falan varsa gorebilir mi ya da sknti olur mu. Yardimci olur musunuz.? Cok erken ama sormak istedim 🥺

Kızlar Günaydın Ben Mart topiğine taşınıyorum..Bugün sabah kırmızıları gördüm 😔😔 Bana da çarpı atabilirsiniz..İlk Ovü denememdi 3 gün yumurtlama gününde birlikte olduk neden tutmadı anlamadım😓 1 gün önce geldi bu ay
Canım üzülme hemen bence devam et .. en azından yumurtlayabiliyorsun bunu zor olanlar da var.. sen ne zaman yumurtlama görmüştün hangi tarihte?

Birde ilk denemede olacak diye birşey yok .. bı yerde okudum kadın kendisi söyledi 3 ay Yumurtlama görüp gebelik olmazsa doktora başvurulmasıni yazmış .. ama İnanki 5.cide tutturan var yada ki mbilir.kacincida... belkide ikincisinde olcak sen devam et ama stress olmadan dediğim gibi bence stress erteliyor

Aaa sen hep ilk idrarla mı yaptın ovulasyonu 😲 ikinci idrar diyorlar hep canım ve aynı saatte olması lazım ki aradaki farkı doğru gör.. bir de aksam üstü 4-6 gibi yap bakalım.. bu arada testleri yaparken değerlendirmeler devam değil mi ☺️
Canım bugün ilk idrarla yaptım öğleden sonra yemeli içmeli bir gün olacak çünkü. Akşam 8 gibi yapsam nasıl olur? En son 5 gün önce ilişki oldu. Benim kocamın bu ara totoşu havalarda 😂 bana kırgınmışşşş ve çok yoğun çalışıyorlar pert olmuş vaziyette geç geliyor. Ben de ovulasyon günü tuzağa düşürmeyi hedefliyorum bakalım 😬

Selam hanımlar, öncelikle isteyen herkese en hayırlısından bi hamilelik dilerim 🥰 ekim 2022 anneleri grubu var mı diye baktım henüz kurulmamış buraya yazayım dedim :)

Benim en yakın arkadaşım 3 yıldır bebek istiyor, tüp bebek de denedi olmadı, görünen bir sorun da yok. Ama geçen gün kendiliğinden silik çizgiler göründü hemen kan testi verdi dün, 21 çıktı betahcg. Yarın yenilenecek test. Ne dersiniz ya, pozitif olan sizlerin nasıl değerler acaba? Benim bebeğim var, benden bekliyor moral motivasyon ama o süreçlerim daha hızlıydı, ne diyeceğimi bilemiyorum.
Böyle başlayıp artanlar oldu mu acaba?

Canım bugün ilk idrarla yaptım öğleden sonra yemeli içmeli bir gün olacak çünkü. Akşam 8 gibi yapsam nasıl olur? En son 5 gün önce ilişki oldu. Benim kocamın bu ara totoşu havalarda 😂 bana kırgınmışşşş ve çok yoğun çalışıyorlar pert olmuş vaziyette geç geliyor. Ben de ovulasyon günü tuzağa düşürmeyi hedefliyorum bakalım 😬
Olur olur 8den sonra yap.. ayy hep de yorgunlukları yumurtlamaya denk geliyor yaaa, bizde de öyle, sonra iş başa düşüyor 🤣

X