Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar çocuk ne zaman sorusuyla nasıl başa çıkıyorsunuz nolur bana bi yol gösterin akıl verin her soran çocuk yok mu niye yok diyor diyemiyorsun ki 1 yıldır deniyoruz olmuyor diye tükendim ruh halim artık bu soruyu duyduğum an istemsiz tepki veriyor baş edemiyorum
Şuan düşünmüyoruz daha vakti var o geleceği vakti bilir az daha duralım bı vs vs 😬

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
K kuzaca 18 Ocak
@ssedays21 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
@Ebruli_34634 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
@minezmn415 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
@Ruyaperisi6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
B Bade5 8 Şubat
@Ches288 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
@Sifonella10 Şubat
@Arianaa10 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
@asunny15 Şubat
@heraa2015 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
partalina_ partalina_ 15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
Feslegeen Feslegeen 16 Şubat
@Hyrnssrcn16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
BurcuAD BurcuAD 18 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@Eriser23 Şubat
İğne bazlı gidiyorum tahmini 17 şubatta gebe olmazsam bu ay regl olurum benide ekler misinizz 💜

Ah canım inşallah son ay olur anneler grubuna geçeriz direkt ama benim bu ay dan hiç umudum yok.. Yumurtlama dönemim haftaya.. Ara tatile girdik memlekete gidicez pazar günü. Ovulasyonla takip ediyorum ama henüz olmadı.neyse bu ay doktorlar net bir şey söylesin de diğer ay doğru tedaviyle ilerlerim umarım. Üroloğada gidicez bu zamana kadar gittiğimiz doktorlar gerek yok dedi biz de saf gibi gitmedik hiç. Dermansız dert vermesin Allahım, o güzel haberi bizlerde alalım artıkk
Gidin ne güzel işte kafa dağıtırsınız.Biz de cumartesi kaçıyoruz Fransa’ya 1 ay eşimin abisi ve ailesiyle kalıcaz yani tamamında olmasa bile çoğunda orda olucaz takip edebilir miyim bilmiyorum belki gelişine vururuz gol olur be bu ay 😅Bi küçük çılgınlık mı dersin umutsuz bi çırpınış mı artık bilmiyorum da önceki aylarda takip ettik de ne oldu diyip içimizi rahatlatalım bakalım😅

13 Şubat 🙈 bu ayda taşınma işim var pek umutlu değilim ama hadi inşallah ❤️

-Arwen- -Arwen- merhaba benide listeye ekler mısınız? Bende 36 yaşındayım ve 1 yılı aşkındır deniyorum ama olmuyor sebepsiz yere. 4 yaşında kızım var ve o kendiliğinden oldu ama şimdi olmuyor 🤷🤷🤷 şu an 10 gün var adetime beni de ekler mısınız?

Pardon bat 19 şubat oluyor benim
Hepiniz hoş geldiniz kızlarım inşallah şubat heppiimize güzel haberler müjdelesin gönlümüzdeki gelsin🍀

Evet o bende de öyle oluyor. İlacın değişik bir psikolojik etkisi var kafamı oyalamaya çalıssam da o hormon beni bırakmıyor. Kilo almamam lazım kilo aldım bu ilacı ilk kullandıgım da 1 ayda 5 kilo aldım. Ay bilmiyorum Allah yardımcımız olsun 🙏🏻🙏🏻
Bende aynıyım sürekli sinirliyim ve ağlıyorum eşim pes oynuyor diye kavga ediyorum ilaçtan olacağı hiç aklıma gelmemişti 🤣🤣

Beni de ekler misiniz 11 Şubat inşallah 💐

Tahmini 14 şubat canım, ovulasyon günü netleşince değişirse güncellerim. Bu topikte güzel haberler alalım inşallah :)

Bol bol okudum ufledim afedersiniz tukurdum 😂 su Cuma gecesi hurmetine cifter cifter Allahim aminn 🤲🤲
Ay bebişinin tahmini doğum tarihi benim doğum günüüüm inşallah bu bi işaret olur😅🍀🌸
İğne bazlı gidiyorum tahmini 17 şubatta gebe olmazsam bu ay regl olurum benide ekler misinizz 💜
Hoş geldiniz bebekler inşallah göreceğiniz tek kırmızı çift çizgi olur🍀

Gynositol kullanan var mı ne işe yarıyo bu tam olarak ? Bi o kaldı da onu da mı tüketsem diyorum.Eşim promotile devam ediyo arı sütü bal polen karışımı da devam.Ben geçen aydan avokadoya tövbeliyim bu ay başka türlü bi arayış içindeyim bi sıkıntı yok bende ama fazla takviye göz çıkarmaz diye bişeyler kullansam mı acaba ?

Gynositol kullanan var mı ne işe yarıyo bu tam olarak ? Bi o kaldı da onu da mı tüketsem diyorum.Eşim promotile devam ediyo arı sütü bal polen karışımı da devam.Ben geçen aydan avokadoya tövbeliyim bu ay başka türlü bi arayış içindeyim bi sıkıntı yok bende ama fazla takviye göz çıkarmaz diye bişeyler kullansam mı acaba ?
Kuzu benim eşim de bu ay arı polen propolis her neyse ona başladı, ben de incir ve avokadoya başladım ama şimdiden tiksinmeye başladım avokadodan zaten sevmezdim çok yağlı gelmeye başladı. Bence kullanmıyosan doktora danışarak folik asite başla ama vücudunu ve hormonlarını da fazla zorlama derim vücudun dengesiyle de fazla oynamamak lazım

Kuzu benim eşim de bu ay arı polen propolis her neyse ona başladı, ben de incir ve avokadoya başladım ama şimdiden tiksinmeye başladım avokadodan zaten sevmezdim çok yağlı gelmeye başladı. Bence kullanmıyosan doktora danışarak folik asite başla ama vücudunu ve hormonlarını da fazla zorlama derim vücudun dengesiyle de fazla oynamamak lazım
Avokadoyu ne yaptıysam sevemedim gerçekten korona olsam tat koku gitse anca öyle yerim diyorum hala.Folik asitte 2.ayım marka değiştirsem de düzenli kullanıyorum fazlası zarar mı bilmiyorum depolanmıyomuş ama onu okumuştum.Fazlası atılıyomuş vücuttan gynositol de folik asit içeriyormuş bi de etken maddesi her ne ise artık yumurta kalitesi için kullananlar varmış .Kararsız kaldım doktora da soramıyorum fazla kurcalama diyo o da 😅Akışına bırakabilsem zaten bırakıcam da insan bi çaba göstermek istiyo işte.En azından elimden geleni yaptım ama olmadı demenin iç rahatlığı için belki de😅

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
K kuzaca 18 Ocak
@ssedays21 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@sweetdreams198531 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
@Ebruli_34634 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
@minezmn415 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
@Ruyaperisi6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
B Bade5 8 Şubat
@Ches288 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
@Sifonella10 Şubat
@Arianaa10 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@ZumraNil11 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
@bulutum0814 Şubat
@asunny15 Şubat
@heraa2015 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
partalina_ partalina_ 15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
Feslegeen Feslegeen 16 Şubat
@Hyrnssrcn16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
hope2022 hope2022 17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
BurcuAD BurcuAD 18 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
@Eriser23 Şubat
Selam canım beni de ekler misin bat 11 şubat

Avokadoyu ne yaptıysam sevemedim gerçekten korona olsam tat koku gitse anca öyle yerim diyorum hala.Folik asitte 2.ayım marka değiştirsem de düzenli kullanıyorum fazlası zarar mı bilmiyorum depolanmıyomuş ama onu okumuştum.Fazlası atılıyomuş vücuttan gynositol de folik asit içeriyormuş bi de etken maddesi her ne ise artık yumurta kalitesi için kullananlar varmış .Kararsız kaldım doktora da soramıyorum fazla kurcalama diyo o da 😅Akışına bırakabilsem zaten bırakıcam da insan bi çaba göstermek istiyo işte.En azından elimden geleni yaptım ama olmadı demenin iç rahatlığı için belki de😅
Ay senin bu çabasız halin mi şimdi😅 kuşum daha fazla oynama bence de vücudun dengesini şaşar bak burda konu oku ne biliyim hobi edin dizi film izle kitap oku dışarı çık kafanı dağıt biraz ne kadar oluruna bırakırsan o kadar kısa sürede oluyo herrrkes bunu diyo🤷🏻‍♀️ İçin rahat olsun allah emeğinin çabanın karşılığını tez vakitte versin inşallah

Ay senin bu çabasız halin mi şimdi😅 kuşum daha fazla oynama bence de vücudun dengesini şaşar bak burda konu oku ne biliyim hobi edin dizi film izle kitap oku dışarı çık kafanı dağıt biraz ne kadar oluruna bırakırsan o kadar kısa sürede oluyo herrrkes bunu diyo🤷🏻‍♀️ İçin rahat olsun allah emeğinin çabanın karşılığını tez vakitte versin inşallah
Hepimizin canım inşallah🙏İşte çabasız olmaz diye habire araştırıyorum bak düşün reglimin 2.günündeyim bu ay takmicam dedim bismillah başladım yine 😅Dayanamıyorum arkadaşım bi ton işim var yine dönüp dolaşıp saçma sapan şeyler araştırıyorum bi fırsatını bulup 😅

Aa kuzum ya ama bu ay bi garipti senin adet sanki vücudun gebeliğe hazırlanıyo gibi inşallah şubat sana da uğurlu gelsin bat nedir yazalım hemen listeye🍀
İnshaAllah hayırlı olur veviyi haberler alırız hepimiz canım... Evet haklısın hala benim adet garip bugün biraz geldi ağır ağır geliyor .. Nasib kısmet cnaim İnshaAllah anneme eoyle dedi gebeliğe hazırlıyor senin bak dedi bir gecikince birdahaki aya hamiş olma şansım yüksek dedi.. İnshaAllah öyle.olur bakalım..😊

Yaz bakaaaam canim 20 Şubat tahmini yazıyorum normalde adet erken gelir ama tahmini

X