Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Lojman ortamlarında çok dedikodu oluyor da ondan sordum 😂 özellikle doğuda dış ortama açılmamak adına kendi içlerinde görüştükleri için sıkıntı yaşıyorlardı. Kim ne almış ne giymiş poşetinde ne var kavga neden olmuş kocası şunu yapmış bir dönem ortamlarındaydım o yüzden biliyorum ama polis lojmanlarında denk gelmiştim
Canım sana şey soracağım.lojmanlarda canlı hayvan yasak mı bilgin varmı

Testlerde boyle cikiyo gidiyorum kan verince cikmiyor insan deli oluyor ara ara kasik agrim oluyor mesela suan solumda kızlar adet olucam galiba of ya

Bir Diyarbakır gelini olarak candır orası diyorum tarihi gezilecek yerleri yemekleri insanının sıcaklığı çok özlüyorum
Yaa gerçekten mi 🥰 bizim için de işte yerimden çok askeriyenin durumu önemli 😪 orası sıkıntılı olursa ne şehiri gezmeye vaktin oluyor nerde orda kalmaya sürekli memlekete geliyorsun o zaman

Kizlar 1 bucuk saat icinde boyle olmus cope atmistim bi baktim boyle
Ay canım inşallah vardır ama bu test için arkadaşlar hep dandik yanlış çıkarıyor falan dedi hatta kıpkırmızı çıkan biri vardı kantedti yaptırmıştı da negatif çıkmıştı... Başka marka test var mı elinde ya da koş acile kan ver en iyisi 😁

Ay canım inşallah vardır ama bu test için arkadaşlar hep dandik yanlış çıkarıyor falan dedi hatta kıpkırmızı çıkan biri vardı kantedti yaptırmıştı da negatif çıkmıştı... Başka marka test var mı elinde ya da koş acile kan ver en iyisi 😁
Kiz yok suan benim gecen ay kipkirmizi cikti 2 cizgi hahah esime dedim gittik kan verdim negatif

X