Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya bu regl dönemi yapılan tahliller için açlık gerekli miydi öncesinde yiyip içmek farkediyor mu

Ay eşimde öyle diyor lojmanda yasak flan die.hemde lojmana yazılmak istiyor.benimde köpek var anlican başım
Yaa gerçekten mi 🥰 bizim için de işte yerimden çok askeriyenin durumu önemli 😪 orası sıkıntılı olursa ne şehiri gezmeye vaktin oluyor nerde orda kalmaya sürekli memlekete geliyorsun o zaman
Benim arkadaşım 2. Kez gitti çok da mutlu. Ben İzmir’de yaşıyorum inanın oradaki mekanları burada bulamazsınız. Çok şükür şu an sıkıntı yok ve maalesef olumsuz olaylarda şehirdeki herkes etkileniyor. Ben Diyarbakır’ı çok özlüyorum açıkçası bir tarafım hala orda

Kizlar az once yaptim 15 dakika olmustur

Eklentiler

• 16443335237714019508497007557910.jpg
    16443335237714019508497007557910.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 59
Canım Diyarbakırda doğu görevinin son aylarındayım gelirken bayağı üzülmüştüm ama şimdi tayinci olduğumuz için baya üzülüyorum Diyarbakır çok güzel bir şehir gerçekten inşallah hayırlı bir yer çıkar 😊
İnşallah hayırlı yer çıkar canım bizim için askeriye durumu önemli işte, sürekli göreve başka yere gönderirlerse orda kalmamizin bi anlamı bile olmaz o zaman, ev durur adam başka yerde ben memlekette kalırım 🥲
Ama esim de calisma açısından çok güzel diyor insallah tayin dışı zor bi yer çıkmaz 🥲 son zamanlarda sürekli ayrı kalmaktan da bunaldik

Ay evet zaten buraya tercih dışı gelmiştik bi sor bana şimdi nasıl mutsuzum gitmek istemediğim için😵‍💫 herkes İstanbul’dan kaçmak ister bnde kalmak
Normal de biz gelsek canım direk hataya falan gönderirler orda kalmak sıkıntı çünkü oradakilerin hepsi burda. Ama sen kalmışsın ne güzel inşallah şimdi de güzel bi yer çıkar canim

Benim arkadaşım 2. Kez gitti çok da mutlu. Ben İzmir’de yaşıyorum inanın oradaki mekanları burada bulamazsınız. Çok şükür şu an sıkıntı yok ve maalesef olumsuz olaylarda şehirdeki herkes etkileniyor. Ben Diyarbakır’ı çok özlüyorum açıkçası bir tarafım hala orda
Canım en kötü zamanlarında eşim oradaydı çok kötü günler geçirdik ama onlar bitti.surda 3 ay çalıştı o zamanlar oradaydı yani

Eşimde çalışma açısından çok rahat diyor orası için, inşallah hayırlı yer çıkar bakalım yoksa şehirin bi anlamı kalmıyor çünkü ev boş kalıyor biz başka yerlerde oluyoruz 🥴

Canım en kötü zamanlarında eşim oradaydı çok kötü günler geçirdik ama onlar bitti.surda 3 ay çalıştı o zamanlar oradaydı yani
Gelmesin o günler güzelim şehir… Allah huzur mutluluk versin inanın giderseniz çok mutlu olursunuz

X