Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yer yazacaksınız yani canım, biz yazdık martta bi daha yazacakmışız açıldığında nereyi yazmayı düşünüyorsunuz belli mi?
Sen benim nasıl delirdiğime bak testle oyun oynuyorum

Eklentiler

• B07123E4-007A-4C57-8014-CF8AF853CE03.jpeg
    B07123E4-007A-4C57-8014-CF8AF853CE03.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 75
Ay bana bi haller oluyo diye triplere girmiştim ben de.. ama olsun.. yakın arkadaşım covidken hamile kaldı bir ay önce, doktora e ben bi hafta gün önce covidtim kötü etkiler mi demiş.. 3-5 hücreli canlıyı nasıl etkilesin saçmalama demiş doktor 🤣🤣

Her şeyi evham yaptığımız için😂😂

kızlar delirdim ben galiba 😵‍💫😵‍💫 testin üstünde kıldan daha ince çizgi gördüm gbi oldu üstüne nasıl oynadım bakın deli olacağım 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😭😭😅😅
Cnm ciplak gozle bol isik alan yerde bak. Bizim gormemiz onemli degil. Ben de bugun cok foto cektim ama cekerken gorunuyor sonra bakinca yok. Ama gozle bakinca hep var. Keske sabah yapsaydin. Baska testin var mi

Hsg sonucum cikmis.temiz galiba.

Eklentiler

• 8E577440-AD85-419A-8444-A9B02EF29FD2.jpeg
    8E577440-AD85-419A-8444-A9B02EF29FD2.jpeg
    95,5 KB · Görüntüleme: 73
Kırıkhan, Urfa, Diyarbakır falan yazmış aile götürülen yerlere bizimki de. Bakalım napicaz 🥲🥲
Canım Diyarbakırda doğu görevinin son aylarındayım gelirken bayağı üzülmüştüm ama şimdi tayinci olduğumuz için baya üzülüyorum Diyarbakır çok güzel bir şehir gerçekten inşallah hayırlı bir yer çıkar 😊

Canım Diyarbakırda doğu görevinin son aylarındayım gelirken bayağı üzülmüştüm ama şimdi tayinci olduğumuz için baya üzülüyorum Diyarbakır çok güzel bir şehir gerçekten inşallah hayırlı bir yer çıkar 😊
Diyarbakır doğunun en güzel şehri bunu zaten herkes biliyor😬😬 ama ben Diyarbakır dan tayinden gelen kimi tanıdıysam arkadaşlarıyla küs gelmiş fesatlıktan herkes sürekli kötüymüş 😂

X