Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Diyarbakır doğunun en güzel şehri bunu zaten herkes biliyor ama ben Diyarbakır dan tayinden gelen kimi tanıdıysam arkadaşlarıyla küs gelmiş fesatlıktan herkes sürekli kötüymüş
Eşinizin mesleği ne?

Diyarbakır doğunun en güzel şehri bunu zaten herkes biliyor ama ben Diyarbakır dan tayinden gelen kimi tanıdıysam arkadaşlarıyla küs gelmiş fesatlıktan herkes sürekli kötüymüş
Yaa inanır mısın bizim burda iki tane lojman var. Diğer lojmanda olaylar hiç bitmiyor ama çok şükür biz 4 komşu o kadar iyiyiz ki kardeş gibi olduk o yüzden böyle komşular bir daha denk gelmez diye o kadar korkuyorum ki. Dış karakolda köyde olmamıza rağmen hiç sıkılmıyorum. Eşlerimiz hep aynı akşamlarda nöbette oluyor bizde hep bir arada oluyoruz nöbet gecelerinde

Lojman ortamlarında çok dedikodu oluyor da ondan sordum özellikle doğuda dış ortama açılmamak adına kendi içlerinde görüştükleri için sıkıntı yaşıyorlardı. Kim ne almış ne giymiş poşetinde ne var kavga neden olmuş kocası şunu yapmış bir dönem ortamlarındaydım o yüzden biliyorum ama polis lojmanlarında denk gelmiştim

Ne güzel işte demek ki diyarbakırdan gelenlerde kötüleri bana denk gelmiş bende istanbuldayım çevremdekilerle iyiyiz.benim eşim hani deydi.

Ay evet anlatıyorlar tartışmalar hep böyle şeylerden kaynaklı sürekli kıskançlık

Amin inşallah hayırlı olsun ben burda duygulandım bende erkenden hastalandım dün hemde 4 gün öncesinden oldu,hayallerim yıkıldı bu ay

15 gun geçti yani 2 ayda bi 10 11 vs geçerdi hani 37. Gunde olurdum 41 gun gecti diger adwtten olmadim hala bu ay gecikmem gerekti ama fazla gecikti
Kız baya da geçermiş iyi hadi gözün Aydın kurtuldun hamilesin.benm arkadaşım test yapmıştı böyle çıktı kan verdi 42.5 çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…