Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelik testini yapanlar battan kaç gğn önce yapıp pozitif gördünüz ?
Ben bat tarihine 4 gün kala kaset testte öğrenmiştim ilk kaybettiğim bebeğimde canım. Arkasından hemen kan tahlili verdim 286 çıkmıştı. Ama şunu da söyleyeyim bat tarihime 10 gün vardı ben anlamıştım hamile olduğumu erken gebelik testi yaptım hayalet çizgi çıktı arkasından hemen kan verdim negatif gebelik yok dediler. Ama o sırada hamileymişim aslında.

Tabiii canimmm analarımız ovulasyon mu biliyodu 😀bende çok stresliydim iki aydır rahatimm olursa nasip diyorum artık canım..o yüzden sende nezamn istersen ozamn ilişkide bulun zaten dun olmuş bugün catladysa tutmuştur bile kim billir. 😍
Bana da doktorum aynısını söyledi. Sakın ovulasyon testi yaparak kendini strese sokma doğal yaşam tarzınıza devam edin bir sorun yoksa 6 ay içinde mutlaka olacaktır olmazsa kontrole gelin dedi.

Canımcım ben ne olacagım çok merak ediyorum belim kırılmış gbi ağrıyor 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 sol bacağım dizden aşağı çok ağrıyor bana ne oluyor 😵‍💫 bugün adet günüm
İlginç vallaha canım.. İnshaAllah gebelik vardır . Akıntı ne durumda varmı böyle bişey ? Adetten önce filan böyle olmazdin değil mi? Senin o aniden giren agrilarin suphelendiriyir beni enfeksiyon filan olmasın.

İlginç vallaha canım.. İnshaAllah gebelik vardır . Akıntı ne durumda varmı böyle bişey ? Adetten önce filan böyle olmazdin değil mi? Senin o aniden giren agrilarin suphelendiriyir beni enfeksiyon filan olmasın.
Kuzum enfeksiyon yok ki gecen ay gittim doktora rahim temiz dedi alttan muayene dahi etti.akıntımda yok 😵‍💫😵‍💫

Bisey sormak istiyorum. Uyarici ilacla birden fazla yumurta olustugunda gebelik olusmazsa regl ile temizleniyor ya, peki gebelik olusursa digerleri noluyor. Kist mi oluyor ve doguma kadar sıkıntı olmuyor mu. Bilen var mi?

Kuzum enfeksiyon yok ki gecen ay gittim doktora rahim temiz dedi alttan muayene dahi etti.akıntımda yok 😵‍💫😵‍💫
Hmm evet doğru demiştin.. ya seniı okadar iyi anlıyorum ki bilinmezlik kadar uyuz bişey yok şu dünyada.. ama bu işte sabır çok gerekiyor yoksa olacaği varsa da olmuyor erteliyoruz.. kendimizi a da olsa rahat bırakmak da fayda var . Bence biseylerle oyalan hiç düşünme diyemem biliyorum ki hiçbirimiz bunu yapamayız ama en azından daha az düşünmek için oyalan .. bak bakalım adetin gelicekmi .. sen hiç geciktin mi?

Ben bat tarihine 4 gün kala kaset testte öğrenmiştim ilk kaybettiğim bebeğimde canım. Arkasından hemen kan tahlili verdim 286 çıkmıştı. Ama şunu da söyleyeyim bat tarihime 10 gün vardı ben anlamıştım hamile olduğumu erken gebelik testi yaptım hayalet çizgi çıktı arkasından hemen kan verdim negatif gebelik yok dediler. Ama o sırada hamileymişim aslında.
Ben oğlumda battan 4 gün önce erken gebelik testimde öğrenmiştim . Karın ağrım olmuştu onda sadece yumurtlama günü. Bat a 7 gün var sol kasık ağrım her gğn var

Hmm evet doğru demiştin.. ya seniı okadar iyi anlıyorum ki bilinmezlik kadar uyuz bişey yok şu dünyada.. ama bu işte sabır çok gerekiyor yoksa olacaği varsa da olmuyor erteliyoruz.. kendimizi a da olsa rahat bırakmak da fayda var . Bence biseylerle oyalan hiç düşünme diyemem biliyorum ki hiçbirimiz bunu yapamayız ama en azından daha az düşünmek için oyalan .. bak bakalım adetin gelicekmi .. sen hiç geciktin mi?
Bir yıldır ilk defa gecen ay geciktim ama aşı olmuştum ondan dolayı die düşünmüştüm.ama böyle batmalar ağrılar olmamıştı onda

Ben oğlumda battan 4 gün önce erken gebelik testimde öğrenmiştim . Karın ağrım olmuştu onda sadece yumurtlama günü. Bat a 7 gün var sol kasık ağrım her gğn var
Bende de batmalar olmuştu ilk gebeliğimde oradan anlamıştım. İğne gibi saplanmalar oluyordu. Regli dönemimde hiç böyle bir durum olmazdı benim. Birde bende çok fazla gaz yapmıştı.

Eklentiler

• 55C54941-EAE0-4811-BFCE-345F01C00B07.jpeg
    55C54941-EAE0-4811-BFCE-345F01C00B07.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 82
kızlar delirdim ben galiba 😵‍💫😵‍💫 testin üstünde kıldan daha ince çizgi gördüm gbi oldu üstüne nasıl oynadım bakın deli olacağım 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😭😭😅😅

Eklentiler

• 4555835C-9BED-4C92-BC71-DCCE375FAF6F.jpeg
    4555835C-9BED-4C92-BC71-DCCE375FAF6F.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 83
Canım hala tayin yeri belli değil şuan için çıkıp çıkmadığı belli olmuş.tayin yeri seçilecekmiş bi kaç güne
Yer yazacaksınız yani canım, biz yazdık martta bi daha yazacakmışız açıldığında nereyi yazmayı düşünüyorsunuz belli mi?

Belli değil ama arkadaşlarıyla konuşurken duyuyorum 🤣 Mardin ağrı flan varmış aklında.evde çok plan yapmadık biz çıkıp çıkmayacağından emin değildik ya
Kırıkhan, Urfa, Diyarbakır falan yazmış aile götürülen yerlere bizimki de. Bakalım napicaz 🥲🥲

X