Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bugün. Yumurta salinmis bugün yada yarın çatlar. İster yarın değerlendir ister bugün..sana kalmış eşinin sprem sorunu yoksa bugünde değerlendirme bilirsiniz. Yarın boş geçer
Sorun olup olmadığını bilmiyorum hiç bakılmadı napsam bilemedim şimdi akşama kadar karar veririm artık

Sorun olup olmadığını bilmiyorum hiç bakılmadı napsam bilemedim şimdi akşama kadar karar veririm artık
Canimmm doktorum bana hocam yok yumurtladim yok çatladı ilişki olacak kesin dite sakın iliskiye girmeyin dedi raht olun rutin iki üç güne bı ilişkide tutar dedi. O yüzden canim sperm üç gün yasiyo zaten içinden geliyorsa yapın yokksa bekle yarım yap birgün yap ben çok takılıyorum bunlara

Anladım canım bende 17 düşüneyim geç olsun güç olmasın
Canım benim bugün adet günüm sabah belim öyle kötü ağrıdı ki uyuşmuş gbi yataktan kalkmak dahi istemedim.şimdi de dizden aşağı bacağım uyuşuk gbi ağrıyor.ama sırt üstü uzanınca sanki adet olacagım gbi de alt karnımda bi değişik hissediyorum sancı değil ama

Valla öyle tabi aslında millet korunurken bile hamile kaliyo biz çok stres yapıyoruz belki de ondan bu kadar uzuyo haklısın valla belki yarın yaparım

Valla öyle tabi aslında millet korunurken bile hamile kaliyo biz çok stres yapıyoruz belki de ondan bu kadar uzuyo haklısın valla belki yarın yaparım
Tabiii canimmm analarımız ovulasyon mu biliyodu bende çok stresliydim iki aydır rahatimm olursa nasip diyorum artık canım..o yüzden sende nezamn istersen ozamn ilişkide bulun zaten dun olmuş bugün catladysa tutmuştur bile kim billir.

Benim uyuşma hiç olmamıştı canım ama belim çok ağrımıştı 1 hafta boyunca ayağa zor kalkıyordum

Uyku hali mide bulantısı bende de var bunların kovidin de belirtisi olduğu için kesin hamileyimdir diyemiyorum belki hayatımda ilk kez böyle mide bulantısı yaşıyorum

ay dimi ya keşke bizde bilmeseydik mi desem ne desem çok bilmek de iyi değil sağol canım rahatlattın beni inşallah hayırlısıyla güzel haberler alırız bu ay

Bende üzülmedim demkki kalabiliyorum diye sevindim hatta canım zaten hamile olduğumu bilmiodum belki testte falan çıksa üzülürdüm herşeyde bı hayır var derler rabbim yüzümüzü güldürsün
Aynene aynen öyle herşey de bir hayır vardır. İnshallah Mart ayına girmeden hamike.kalirsin sağlıklı şekilde

İnshaAllah belki hepsi bir aradadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…