Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki 6 sini 7 sini değerlendirdik bugün mu yoksa yarın akşam mi değerlendirmeliyiz acaba
Bence bugun çatlama gördüysen bugün mutlaka değerlendir asıl önemli gün bugün garanti olsun diye yarında değerlendir doktorum bana şey demişti İlişkiden 2 saat önce eşine bal muz ceviz karısımı yedir demişti deneyebilirsiniz

Ocak 31 çekiyor canım o yüzden 11 olması lazım bat. Benimde 28 de oldu çatlama doktorum 11 subatta görüşürüz demişti ama görüşemeyecez kovid oldum
Floda bakıyorum benim hep catlamadan 14 gün sonra oluyor. Yani 15. günde. Çatlamadan sonraki günü 1. gün diye sayıyorum kaç aydır aynı neyse olmasını beklemiyorum zaten inşallah gebelik oluşmuştur

Test yine yaptır derim. Benim de 10 şubat idi. Dün yaptım test . 2. Cizgii soluk çıktı. Bugün de doktora gittim aile . Tahlil yaptırdım bakalım ne çıkacak
İkinci çizgi cıkmışsa vardır kuzum hayırlı haberlerle gel inşallah ben henüz test yapmaya cesaret edemedim yarın sabah ilk idrarla yaparım belki ama elimde erken test yok normalinden var sen hangisinden yapmıştın belirtilerin oldu mu

ayy ınsallaaahh bebıstır yaa

Test yapicam nasipse eve gidince disardayim

Teşekkür ederim canım denemek lazım bakalım malzemem varsa yapayım

Vallahi marka bile hatırlamıyorum:) dün dayanamadım nöbetçi eczaneye gittim de hatırlamıyorum:) belirtiler oldu da adet bekliyorum ama onun belirtilerinden farklı idi. Mide bulantısı bir haftadır vardi. Karın ağrım vardi. Kasik ağrısı gibi değil. Uyku halindeyim acayip.suan ayakta uyuyorum resmen :) göğüs uçlarım arada sızlıyordu ama çok değil. Ama en belirgin mide bulantısı ve uyku hali ile karın ağrısı

Canım ama bacağımın üst kısmı degil dizden aşağı uyuşmuş gbi bi ağrı.sabahta çok kötü belim ağrıyordu biraz hafifledi sanki

Peki 6 sini 7 sini değerlendirdik bugün mu yoksa yarın akşam mi değerlendirmeliyiz acaba
Canim bugün. Yumurta salinmis bugün yada yarın çatlar. İster yarın değerlendir ister bugün..sana kalmış eşinin sprem sorunu yoksa bugünde değerlendirme bilirsiniz. Yarın boş geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…