Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa hani Çarşamba günü test yapacak bir sürü kişi vardı, hatırlatın kendinizi yarın sabah kim test yapacak?
Sonuçlarınızı heyecvanla bekliyorum. Haberdar edin beni de.Benim BAT 10 u. geçsin öyle yapcam.İçimde yine yok gibi his var

Aynı yerde mi yaptırdın testi? eğer aynı yerse belki saat farkı oluşmuştur iki kat artmamıştır. beklenen genelde 2 kat oluyor.
yok aynı yer değil ilki hastaneydi dün de sağlık ocağı, cumartesi saat 11 gibi verdim, pazartesi 9 gibiydi

Bende üzülmedim demkki kalabiliyorum diye sevindim hatta canım zaten hamile olduğumu bilmiodum belki testte falan çıksa üzülürdüm herşeyde bı hayır var derler rabbim yüzümüzü güldürsün

Olabilir canım normalde bisey yokta biseyler etkiledimi direk tıkıyor, gebelikle de beraber olur mu bakalım diyorum inşallah devam etmez

Sonuçlarınızı heyecvanla bekliyorum. Haberdar edin beni de.Benim BAT 10 u. geçsin öyle yapcam.İçimde yine yok gibi his var
Cnm zaten once var gibi geliyor, sonra yaklasinca yok gibi geliyor, iyice yaklasinca yine var gibi oluyor Varsa da yoksa da az kaldi, ortaya cikacak, nasip kismet diyelim

yok aynı yer değil ilki hastaneydi dün de sağlık ocağı, cumartesi saat 11 gibi verdim, pazartesi 9 gibiydi
aynı yer değilse iki kat artış görülmemesi çok normal. referans değerler hastaneler arası değişiklik gösteriyor. sorun yok gibi görünüyor. değerlerde canınızı sıkacak bir şey yok bence :)

Ayy benim bel ağrılarım mide bulantılarımın sebebi covidmiş bende gebelik oluşuyor sanıyordum
Ay bana bi haller oluyo diye triplere girmiştim ben de.. ama olsun.. yakın arkadaşım covidken hamile kaldı bir ay önce, doktora e ben bi hafta gün önce covidtim kötü etkiler mi demiş.. 3-5 hücreli canlıyı nasıl etkilesin saçmalama demiş doktor

Kızlar merhaba, cumartesi günü beta hcg 600 çıkmıştı dünde pazartesi günü sağlık ocağında yaptırdım tekrar oda 1000 çıkmış sizce ilerleme nasıl iki katı olmamış
Bence gayet normal. Çünkü yapılan laboratuvara göre hassasiyet ve durum değişebiliyor. O nedenle tam 2 kat artma çıkmamış olabilir.

Etiketlerim canım hadi bakalım sabırlı bıdık
Sen yeterki iste ben yapayım hangi testten alayım? Marka model kod söyle cicim
İşteee beklenen hareketler bunlar elde ne varsa onunla yap tatlım, yoksa da laboquick kaset test al, o yanıltmıyor. Tabii negatif görmeye de hazır ol, bazen bata 1 kala falan çıkıyor her gün yapmaya devam edicem
Benim regli tarihime 9 gün var. Dün yapmaya başladım ben tabiki negatif çıktı yarın benim için biraz erken ama en fazla Cumaya kadar dayanırım sanırım
Senin daha varmış evet sen sakin ol dur bekle

Ben ne yapayım? Bu üç oldu, ilişki sonrası pembe akıntım oluyor. Zorlanma falan yok neden oluyor anlamıyorum. Belim kasıklarım ağrıyor birkaç gündür şişkinlik var sarı akıntım oluyor arada beyaz süt kesiği akıntım oluyor. Daha önce bu durumu yaşayan oldu mu ?

Benimde adet günüm 10 şubat. benim testimde böyle çıktı. hatta ben ayın 5inde yaptım testi böyle çıktı. Çok başlarındayız sanırım bende haftaya doktora gitmeyi planlıyorum :)
Ben yine bugün aile hekimliğine gittim .tahlil verdim . En azından hormonal bakarım. Gebelik testi de aldı ama doktor bakalım. Dayanamadım:) seninki benimkinden bir tık büyük o zaman

Beyaz pütür pütür akıntı mantar oluyor. Doktora gidin lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…