Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar birşey sorucam bağırsak problemlerin var matcha çayı rahatlatır dediler kullanmaya başladım hamile kalmış olsam bir zararı olur mu ? Yeşil çay gibi sonuçta

Canım sen bildiğin alerjiksin, covid üzerine tüy dikmiş. Alerjik bunyeyle yaşamak nedir iyi bilirim su durumu atlat da karantina bitince devam ederse doktorun uygun bir ilaç verecektir kortizonlu spreyler çok rahatlatıyor
Merhaba canım ne tahlili yaptircaktin ?
Kuzum regl dönemi tahlilleri istemişti doktor 2. 3. Günü gel dedi gittin doktor yok yarın tekrar gideceğim bakalım bilsem dün giderdim ya.
Benim arabanın sağ tarafiyle yan arabanın sol tarafı çarptı, sarsıldım evet birde panik oldum baya ağlamaklı falan titryodum resmen
Çok geçmiş olsun sadaka verin. Bebeğe birşey olmamıştır merak etme ama bebek olmasa da kaza korkutuyor insanı...Allah beterinden saklasın insallah
Yarin nasipse doktora gidicem Gecikme icin
Canım kesin negatifse regl masajı yap kendiliğinden gelir
Yaa keşkeee tabi ama her belirtiyi karıştırsam da göğüs ucunu karıştırmam yok anacım sıkıyom sıkıyom tık yok
Sıkma kuzum prolaktini yükseltme durduk yere.

Ayy benim bel ağrılarım mide bulantılarımın sebebi covidmiş bende gebelik oluşuyor sanıyordum

Kızlar merhaba, cumartesi günü beta hcg 600 çıkmıştı dünde pazartesi günü sağlık ocağında yaptırdım tekrar oda 1000 çıkmış sizce ilerleme nasıl iki katı olmamış

Benim de erkenden regl sancım başladı yaa ilaçlardan mı acaba?
Valla kuzum ben bayadır kullanmıyorum ilaç geçen hafta grip olunca bıraktım vitamin bile içmedim klomen ve çatlama iğnesi nin etkisinden mi bilmiyorum ama moralim bozuldu aslında birazda bu kadar beklemek gerçekten çok yordu beni her ay hüsran bir ara ne güzel testleri de bırakmıştım şimdi doktor sorun kalmadı diyince tekrar sarıldım testlere hani bazıları diyor ya umudu kesince oluyor felan diye ben onu da yaptım olmadı demek ki daha zamanı gelmemiş bebişin nerelerdesin sen ya diyesim varrr

Evet korkma hatta bu sefer daha sağlıklı oluyor

Kızlar bugün adet günüm ve belim kırılmış gbi uyuşuk bi ağrı bide sol bacağımda bi ağrı var topal gbi oldum.böyle olanınız varmı

Bugün doktorlar iş bırakmış haberlerde gördüm. Perşembeye kadar falan yazmışlar yorumlarda. Randevu alanlar doktor bulamadık diye isyan ediyorlardı

Ben Etiketlemeyi bilmiyorum, cepten oluyor mu
Kuzum ismin önüne @ işareti eklersen olur. Tamam yarın sabah haberleşiyoruz
Benimde karnımda ağrılar var kızlar memede hassasiyette başladı cok acıyo ama bu adet öncesi de olabiliyor sizde durumlar nasıl belirti var mı belirti
Benim sadece regl sancım var sürekli ama şiddetli değil, göğüste bişey yok, akıntı falan da yok
Ben de 5 ay hiç düşünmedim, yumurtlama hesaplamadım, kafama göre ilişki yaşadım. Adet günü beklemedim ama yine olmadı bana şu anda yan etki yapacak tek ilaç duphaston. O yüzden dedim yan etki olabilir sancım diye

Kızlar merhaba, cumartesi günü beta hcg 600 çıkmıştı dünde pazartesi günü sağlık ocağında yaptırdım tekrar oda 1000 çıkmış sizce ilerleme nasıl iki katı olmamış
Aynı yerde mi yaptırdın testi? eğer aynı yerse belki saat farkı oluşmuştur iki kat artmamıştır. beklenen genelde 2 kat oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…