Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım ilk defa bu arada bi sık sık degil batma ve aniden saplanan saniyelik ağrılar yaşayınca acaba diyorum yeni mi yerleşiyor yada tutunuyor.ama bi yandan da umutlanamıyorum
Aynısı bende de oluyor iki gündür bat 18 Şubat özellikle sol kasıkta oluyor

hakkaten daha duyulmaz ki..Canım nasıl değerlendirdin bizi de aydınlat neler yapalım püf noktaları söyle
Aslında hiç umudum yoktu sadece 5 kez değerlendirebildik tam yumurtlama günümde yatılk misafirim geldi halada bizde dedim tamam bu ayda tutmadı zaten 7 aydır olmuyodu eşimdede varikosel var morfolojisi 1 amanasip işte hiç ummadığın zamanda oluyo

Yaa hayaalet miii silik miii çizgi mi
Testi salona getirdim valla, sehpanin uzerinde bakiyorum saatlerdir bol isik altinda rahat gorunuyor, ama tabi emin olunabilecek bir cizgi degil. Esim de var cizgi ama bak sunun gibi kirmizi degil, yok bence diyor. Baska test olsaevde ona işeticem yani, bakalim onda cikiyor mu silik cizgi Ben var dedikce o yok diyor, hayirlisi olsun bakalim. Sabredicez el mahkum

Çok geçmiş olsun çok ağrınız, kanamanız vs olmadığına göre bişey olmamıştır merak etmeyin
Dün kaşık ağrılarım vardı ama öğrendiğimden beri ara sıra kasıklarım agiryordu zaten. Bugün de hiç ağrım yok o bile korkutyor hep olurdu niye yok diye

Canım nasılsın varmı bı belirti test yapacakmisn
İyiyim canım sen nasılsın? Yok canım asla BAT öncesi test yapmıyorum ben. Dünden beri canım çok fena tatlı çekiyor ve hafif midem bulanıyor, bunlar zaten bende klasik PMS belirtileri. Sadece regl sancılarm önceki aylara göre daha az. Bugün de tiroid ilacıma başladım

Dün kaşık ağrılarım vardı ama öğrendiğimden beri ara sıra kasıklarım agiryordu zaten. Bugün de hiç ağrım yok o bile korkutyor hep olurdu niye yok diye
Biz biliyosun ağrı olsa korkarız, olmasa korkarız her gün ağrın olacak diye bişey yok kuzum endişelenme. Bişey olsa mutlaka hissettirecek bişey de olurdu. At kafandan kötü düşünceleri

İyiyim canim bendede adet belirtilerivar. Erken mi adet olcam diye düşünüyorum hsgden dolayı..bende yapmıyorum adet öncesi test en iyisi beklemek canım . Hemennn belirtolerimiz basliyo ins vardır canimmm.ins tutmuştur.

Valla testin üstüne yazıyor silik de olsa pozitif diyor ben 8 aydır kalbim kadar bembeyaz testlerden başka bişey görmedim yeni bir test hatta farklı marka bir kaç test alsan ve yapsan rahatlayacaksın

Biz biliyosun ağrı olsa korkarız, olmasa korkarız her gün ağrın olacak diye bişey yok kuzum endişelenme. Bişey olsa mutlaka hissettirecek bişey de olurdu. At kafandan kötü düşünceleri
Tamamdır burası çok iyi ya çok rahatlıyorum sizlerle konuşunca. Iyiki varsınız

Artık HSGnin bir etkisi olmaz diye ümit ediyorum canım. Daha senin BATa var, yerleşme belirtileridir inşallah

Valla testin üstüne yazıyor silik de olsa pozitif diyor ben 8 aydır kalbim kadar bembeyaz testlerden başka bişey görmedim yeni bir test hatta farklı marka bir kaç test alsan ve yapsan rahatlayacaksın
Aynen cnm, cumayi bekleyemiyecegim galiba, varsa da yoksa da. Ocak grubunda erken testle cizgi gorup negatif olan da cok oldu. Buna bel baglanmaz yani. Esime cocugu almaya ben gideyim dedim. Bugun 2mizde evdeydik. Ev merkeze epey uzak, birkac test alip her sabah denerim, bi tane de esime alicam bakalim onda nasil cikacak

Cokkkk sevindim canım.. sağ salim kucağına alırsın İnshaAllah

Süperrrr elhamdülillah kesinlikle doğru şimdi şansın yükseldi o zaten daha çok yendiir benimde dr takribi 6 haftalık olmuş olabilir demişti.. ben zaten hamile.oldgumu bilmediğim için düşük yapınca sveindimm hamile kalabildigime hiç uzulmemistimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…