Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar, ben dün ufak bı araba kazası geçirdim çok korktum ama kanamam falan gelmedi bişey olmamıştır dimi bebisime ?
Ahhh çok geçmiş olsunnn .. nasılsın ?
Olmamıştır İnshaAllah istersen bir doktora git kaç haftalıti ki?

Arkadaşlar merhaba;
Ben aranıza ilk olarak Kasım ayında katılmıştım gebelik planladığımda. O ay hamile kaldım ama maalesef bebek gelişimi olmadı ve 15 Aralıkta 10 haftalık kürtaj olmak durumunda kaldım. Bu sürede de biraz uzaklaşmak istedim. Kürtaj sonrası ilk adetimi oldum ve doktorum beklemeden korunmayı bırakmamızı istedi. Şimdi tekrar denemeye başladık. Hepimiz için bol çift çizgili bir ay olur inşallah. -Arwen- -Arwen- beni de listeye ekleyebilir misin? BAT tarihi 17 Şubat

Ahhh çok geçmiş olsunnn .. nasılsın ?
Olmamıştır İnshaAllah istersen bir doktora git kaç haftalıti ki?
Sağol canım, daha çok yeni 3-4 haftalık diyolar galiba bu döneme. Kadın doktoruna zaten gormeidm hiç aile hekimi daha çok erken demişti. Ben yarın ya da bu akşam kan vercem çünkü stres yapmaya başladım

aminnn, Allah bize bağışlasın inşallah. şimdi eşime sonrasında çocuklara söylemek var sırada:KK37: dualarım anne olmak için böyle sabırla binbir emekle bekleyen hepiniz için. en hayırlı zamanda sağlıkla kavuşuruz hepimiz inşallah:KK200:
Oooo hayirli olsun, eviniz iyice senlenecek desene. Allah gayret kuvvet versin. Saglikli neseli bir surec olsun ❤

Arkadaşlar merhaba;
Ben aranıza ilk olarak Kasım ayında katılmıştım gebelik planladığımda. O ay hamile kaldım ama maalesef bebek gelişimi olmadı ve 15 Aralıkta 10 haftalık kürtaj olmak durumunda kaldım. Bu sürede de biraz uzaklaşmak istedim. Kürtaj sonrası ilk adetimi oldum ve doktorum beklemeden korunmayı bırakmamızı istedi. Şimdi tekrar denemeye başladık. Hepimiz için bol çift çizgili bir ay olur inşallah. -Arwen- -Arwen- beni de listeye ekleyebilir misin? BAT tarihi 17 Şubat
Merhaba tekrar hoşgeldin 🥰
Çok büyük geçmiş olsun .. isnhaAllah Rabbim sana sağlıklı bir gebelik ve doğum nasib eder .. sağlıklı uzun ömürlü evlatlairn olsun İnshaAllah 🤲🏻🌺🌺🌺

Sağol canım, daha çok yeni 3-4 haftalık diyolar galiba bu döneme. Kadın doktoruna zaten gormeidm hiç aile hekimi daha çok erken demişti. Ben yarın ya da bu akşam kan vercem çünkü stres yapmaya başladım
Tamam ver bakalım cokmu sarsıldın yani tam olarak ne oldu kazada

Tamam ver bakalım cokmu sarsıldın yani tam olarak ne oldu kazada
Benim arabanın sağ tarafiyle yan arabanın sol tarafı çarptı, sarsıldım evet birde panik oldum baya ağlamaklı falan titryodum resmen

Eklentiler

• IMG-20220207-WA0037.jpeg
    IMG-20220207-WA0037.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 55
Arkadaşlar merhaba;
Hosgeldin cnm. Gecmis olsun, bundan sonra hersey cok guzel olacak. Benim 2 arkadasim da ilk gebeliklerinde talihsizlik yasadilar. Simdi ikisinin de ikiser tane var. Tez zamanda olur insallah 🍀🍀🍀

Benim arabanın sağ tarafiyle yan arabanın sol tarafı çarptı, sarsıldım evet birde panik oldum baya ağlamaklı falan titryodum resmen
Cnm daha cok kucuk oldugu icin ve karnina darbe almadigini dusunerek ben birsry olacagini sanmiyorum. Eger daha once kese ve kalp atisi gorduyseniz mutlaka dr.a git, tekrar gorunce sakinlesirsin, icimiz rahat eder. Ama daha kucuktur sanirim

Çok teşekkür ederim canım, tamda kalp atışı duymaya gidecektik ona da üzüldüm tabi. İnşallah çabucak atlatırım içimi rahatlattın canım 😍🙏

Sana da geçmiş olsun canım, doktora sordum bol c vit tüket ateşin olursa parol iç dedi bana. Kalbini duymaya gidecektik bisey olmaz inşallah canım bakalım 🥲
Kalp atışı için beklemen güzel olmuş çünkü geç haftalarda gümbür gümbür atıyor 😻😻

Cnm daha cok kucuk oldugu icin ve karnina darbe almadigini dusunerek ben birsry olacagini sanmiyorum. Eger daha once kese ve kalp atisi gorduyseniz mutlaka dr.a git, tekrar gorunce sakinlesirsin, icimiz rahat eder. Ama daha kucuktur sanirim
Evet daha çok küçük, şuan kasığım da ufak bı sızı oldu o bile rahattlatti burdasın demek dedim :))

X