Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bugün yazdım devam et dedi ama reglolcam yani yedi sekiz gün kaldı,bugünde koyulaşma olmuş bişey anlamadım 🤐
Bende aynı biraz akıntı var sol.kasikta ağrı bugün deniyim bari bitirmiştim geçen cuma ilişkiyi 😅 ağrı varkende eziyet oluyo ya
Evet cidden eziyet 😔bende daha koyu olur belki diye yapıyorum ama daha da silikleşiyor ama belirtilerimiz aynı batlar da yakınmış 1 gün var arada bekleyip görelim bakalım bana salı günü kendi doktorum bu testlere bakarak yumurtlama dedi ama o sayfaya mesaj atmadım hiç

Evet cidden eziyet 😔bende daha koyu olur belki diye yapıyorum ama daha da silikleşiyor ama belirtilerimiz aynı batlar da yakınmış 1 gün var arada bekleyip görelim bakalım bana salı günü kendi doktorum bu testlere bakarak yumurtlama dedi ama o sayfaya mesaj atmadım hiç
Evet ya bende bugün koyu çıkmaz diye öylesine yaptım, çok tuhaf ya bilemiyorum vallahi.
Aynen belirtilerimiz benziyor, insallahh bebislerimiz gelir ya😍🐣♥️🤲 doktorun baktimi yumurtalara boyut söyledi mi

Naptın canım sonucun çıktı mı. Ben de sabahtan beri sırt ağrısı bel ağrısı ateş öksürükle uğrasıyorum simdi test verdim. Sonuc bekliyorum kovidim sanırım
Tühh yaa inşallah değildir, hafif atlatılıyor artık ama yine de bebek planı yaparken insan stres oluyor tabii. Geçmiş olsun canım 🙏

Evet ya bende bugün koyu çıkmaz diye öylesine yaptım, çok tuhaf ya bilemiyorum vallahi.
Aynen belirtilerimiz benziyor, insallahh bebislerimiz gelir ya😍🐣♥️🤲 doktorun baktimi yumurtalara boyut söyledi mi
Bu ay ben yumurtlama için tedavi görmedim canım ben normal gebe kalabilirim ama sadece tutunmuyor onun için de progestan ve kan sulandırıcı verdi Bi de Ovulasyon testi ile takip etmemi istedi testi ona atmıştım

Bu ay ben yumurtlama için tedavi görmedim canım ben normal gebe kalabilirim ama sadece tutunmuyor onun için de progestan ve kan sulandırıcı verdi Bi de Ovulasyon testi ile takip etmemi istedi testi ona atmıştım
Anladım yumurtlama var dedi yani doktorun, benimde bu tarzdi ama.pik göremedim .
Hadi inşallah tutunur yavrun

Naptın canım sonucun çıktı mı. Ben de sabahtan beri sırt ağrısı bel ağrısı ateş öksürükle uğrasıyorum simdi test verdim. Sonuc bekliyorum kovidim sanırım
Çıktı canım çıktı pozitifim tam zamanını buldu lanet olası hastalık bende öksürük yokta tüm vucudumda sızlamalar ve yüksek atesle başladı bugun iyiyim bi serum taktır serum kolay atlatmanı sağlıyor geçmiş olsun

Çıktı canım çıktı pozitifim tam zamanını buldu lanet olası hastalık bende öksürük yokta tüm vucudumda sızlamalar ve yüksek atesle başladı bugun iyiyim bi serum taktır serum kolay atlatmanı sağlıyor geçmiş oösun

Çıktı canım çıktı pozitifim tam zamanını buldu lanet olası hastalık bende öksürük yokta tüm vucudumda sızlamalar ve yüksek atesle başladı bugun iyiyim bi serum taktır serum kolay atlatmanı sağlıyor geçmiş oösun
Kizlar arveles agri kesici iğne baya iyi geliyor bana acilde vurdular oyle iyi oldum

Aminnn aminn en önemlisi o ya benimde iki aşılamam.var ilki kimyasal oldu Kasım'da😥
İki buçuk yıl olacak bekliyoruz yavrumuzu
Beklemek zor benim bir kızım var 9 yaşında elhamdülillah 5 yıl önce 2. Yi düşündük 5 düşük 1 kürtaj geçirdim sonra ara verdik bu ay doktor kontrolü ye tekrar denemeye karar verdik umarım olur o bizi Bi yerde izliyor eminim doğru zamanda da gelecek bizi seçecek

Beklemek zor benim bir kızım var 9 yaşında elhamdülillah 5 yıl önce 2. Yi düşündük 5 düşük 1 kürtaj geçirdim sonra ara verdik bu ay doktor kontrolü ye tekrar denemeye karar verdik umarım olur o bizi Bi yerde izliyor eminim doğru zamanda da gelecek bizi seçecek
Allah bağışlasın kuzum, ayy valla evde bir çocuk sesi sağlıkla.hayirli bir evlat yetiştirmek nasip olur inşallah. Kesinlikle gelecegi günü bekliyor.
Of yaaa şok.zor şeyler yaşamış sin Rabbim beterinden korusun sağlıkla nasip etsin🧿❤️

Allah bağışlasın kuzum, ayy valla evde bir çocuk sesi sağlıkla.hayirli bir evlat yetiştirmek nasip olur inşallah. Kesinlikle gelecegi günü bekliyor.
Of yaaa şok.zor şeyler yaşamış sin Rabbim beterinden korusun sağlıkla nasip etsin🧿❤️
Sağol canım sende kalbini ferah tut elimizde değil ama stres yapma hep gelecek diye düşün pozitif düşünelim pozitif olsun 💕

Klomen tedavisinden önce kist varmi yok çok iyi bakılması lazım. Gerekli kontrollerini yapmışsındır umarım. Kaybın olan evladıni mutlaka isimlendir. 🥰Bence beklemekle en iyisini yaptın. Diğeri bebekken Bi sonrakini doğurmak bana haksızlık gibi geliyor. Onunda sana ihtiyacı var en az yeni doğacak bebek kadar. Ama ister istemez bütün ilgi bebeğe dogruluyor. Bence tam zamanını seçmişsin. İnşallah güzel bir yawrun olur. Birazcık zaman lazım. Benim de ilk. Çocuk zor oldu ınsllah bunda. Uğraşmam. Rabbım bilir doğrusunu doğru zamanı artik
Bu ay klomene başlayamadım Şubat'ta adet olunca baslayacagiz. Hormon testleri ve spermiyogram verecegiz ve ona göre baslanacak. İnşallah gerek kalmaz 2_4 güne yumurtlama günüm ve bu sefer umutluyum 🤲🤲🤲 Rabbim inşallah hayır ve kolaylıkla nasıp etsin hepimize 💕💕💕

X