Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sagolun kızlar Allah razı olsun 🙏 yapmaya çalışıyorum öyle çok halsizligimde yok şükür şuanlik, sadece burnum çok tıkalı bi türlü açılmıyor. İnşallah bebise de bisey olmaz 2 gün sonra kalbini duymaya gidecektik haftaya duymak nasip olur inşallah 🥲
Bu son covid hastalarında burun tıkanıklığı çokça görüldü ☹️ Üzülme canım, haftaya daha da güzel olur 😍

Tek değerle düşük diye nasıl karar veriyor ki öncesinde bir değer var mıydı ben mi kaçırdım benim ilk gebelikte battan 3 gün önce 6.9 çıktı bat günü yapsam 50 altı çıkardı. sonuç kızım Mayıs'ta 8 yaşında olacak takip yap sen

Sperm sorunu varsa bugünü de değerlendir bol su iç purinol tarzı idrar antiseptigi kullan. Ben olsam bugün de yapardım herhalde

Ya burada insan gaza geliyor ama en güzeli geçmişte dış gebelik gibi kötü bir tecrübe yaşanmamışsa erkenden test yapmamak. Çünkü boşuna moral bozukluğu mod dusukkugu stres ve baskı yaratıyor insan üzerinde ki bu durum da gebe kalmayı zorlaştırıyor...kızlar tavsiyem merakınızı yenik düşüp bolca test alıp evde yapmamanız hatta bat günü gelen test yapsınki böylece o gün kimlerin test yapacağını biliriz daha nizamli bir heyecan olur 😊
Oyle yapcaz canım ne bileyim artık haftasına gore düşük galiba

Bilmiyorum cnm, daha 9.gun. doktor istemeyince ben de talep etmedim. Ceneni dinlendir dedi ama ben zaten cok konusan bi insan degilim 🤣 oyle sakiz makiz cignemem, sert bisey yemem, dusmedim, darbe filan da almadi. Yani cenem yorulmadi hic 🙄 Nasil gececek bu agri. Birsey yiyemiyorum. Disimde apse yok ama 20lik disim cikmadi benim, 39.yasindayim, ciksa simdiye kadar cikardi herhalde, onunla mi ilgili acaba. Doktor da bisey demedi. Hangi bransa gidecegimi bile bilmiyorum.
Konuyu bilmeyenler icin yazayim. Sabah uyandim ve cenemi acamiyorum. Var mi cevrenizde boyle birsey yasayan. Kulagimin orasi, elmacik kemigimin alti, yani cenemizi acip kapadigimiz eklem aciyor, agzimi acamiyorum 🙄 Tavsiyesi olan var mi.
Merhaba geçmiş olsun. Çene Cerrahına gitmelisiniz bence.

Olmaz kuzum inşallah bol bol dua et dinlen kendine iyi bak, inşallah atlatacaksiniz bunuda🥰🐣♥️🤲
İnşallah canım belki de daha kötü şeyler olacaktı engel oldu diyorum kendimi avutuyorum artık. Saglikli olalım da başka bisey istemiyorum 🥲🙏
Bu son covid hastalarında burun tıkanıklığı çokça görüldü ☹️ Üzülme canım, haftaya daha da güzel olur 😍
Mahvetti beni canım geceleri uyumak çok zor açılmıyor bi türlü ağzımdan nefes al ver sürekli kuruyor boğazım. Insallah bi an önce açılır, bebise de bisey olmaz nefes alamadikca stres oluyorum 🥲

Kızlar benim silik çizgiye rağmen 0.10 çıktı kan testim. Adetim 4 güm gecikti ve hiç bir belirtim yok…

İnşallah canım belki de daha kötü şeyler olacaktı engel oldu diyorum kendimi avutuyorum artık. Saglikli olalım da başka bisey istemiyorum 🥲🙏

Mahvetti beni canım geceleri uyumak çok zor açılmıyor bi türlü ağzımdan nefes al ver sürekli kuruyor boğazım. Insallah bi an önce açılır, bebise de bisey olmaz nefes alamadikca stres oluyorum 🥲
Aynen kuzum Rabbim beterinden korusun sizi🥰🐣♥️🤲

Canım henüz test sonucum cıkmadı ama yüzde yüz kovidim 2 gündür misafirlikteydim onlar kovidmiş korktuğum başıma geldi akşam serum falan taktılar doktora gebelik şüphem var ona göre tedavi uygulayın dedim inşallah varsa da bişry olmaz
Naptın canım sonucun çıktı mı. Ben de sabahtan beri sırt ağrısı bel ağrısı ateş öksürükle uğrasıyorum simdi test verdim. Sonuc bekliyorum kovidim sanırım

Bu testler beni deli etti ya tam pik yok siliklesti diyorum cumartesi bembeyaz çıkan test bugün böyle çıktı, bat 15ocak. Akıntım beyaz süt gibi ,yapışkan değil saçma sapan bişey yaşıyorum
Galiba aynı testi kullanıyoruz instagramdan almıştım benim de bat 19 Şubat bu testleri Bi türlü çözemedim benimde böyle anlayamıyorum Bi gün çok kırmızıyı silikleşti bugün de silik benimde akıntım süt gibi

Eklentiler

• IMG_20220202_202132.jpg
    IMG_20220202_202132.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 90
Galiba aynı testi kullanıyoruz instagramdan almıştım benim de bat 19 Şubat bu testleri Bi türlü çözemedim benimde böyle anlayamıyorum Bi gün çok kırmızıyı silikleşti bugün de silik benimde akıntım süt gibi
Ayy resmen benim testler gibi ya evet bende birgebeningunlugu den aldım.
Bu ayda geçen ayda bı pik göremedim. Şimdi de koyulaşmis biraz ama akıntım dediğim gibi az ve süt gibi, yumurtlama akıntısı değil. Sinir bozucu 😰

Ayy resmen benim testler gibi ya evet bende birgebeningunlugu den aldım.
Bu ayda geçen ayda bı pik göremedim. Şimdi de koyulaşmis biraz ama akıntım dediğim gibi az ve süt gibi, yumurtlama akıntısı değil. Sinir bozucu 😰
Evet bende o sayfadan aldım ve anlayamıyorum Bi türlü ve sürekli silik iki gün koyuydu tamam yumurtlama oldu diyelim ama iki gündür de beyaz akıntı var kafam karıştı kasıklarında batma varmı karın alt bölgede hafif baskı ağrı hissi

Kızlar ben de bu ay prefertil ovülasyon testi kullandım. Normalde labaquik kullanıyordum. En net onda anlıyorum yumurtlamayı. Sizce bu test pik olmuş mu ?

Eklentiler

• C0CFD660-37C4-45DD-9D00-927D15433567.jpeg
    C0CFD660-37C4-45DD-9D00-927D15433567.jpeg
    67,1 KB · Görüntüleme: 86
Evet bende o sayfadan aldım ve anlayamıyorum Bi türlü ve sürekli silik iki gün koyuydu tamam yumurtlama oldu diyelim ama iki gündür de beyaz akıntı var kafam karıştı kasıklarında batma varmı karın alt bölgede hafif baskı ağrı hissi
Evet bugün yazdım devam et dedi ama reglolcam yani yedi sekiz gün kaldı,bugünde koyulaşma olmuş bişey anlamadım 🤐
Bende aynı biraz akıntı var sol.kasikta ağrı bugün deniyim bari bitirmiştim geçen cuma ilişkiyi 😅 ağrı varkende eziyet oluyo ya

X