Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar dun adet olmam gerekiyordu olmadım test yaptım negatif çatlamak uzereyim en ufak bir belirti yok ağrı sizi yok çok tedirginim kist gibi bir şey geciktirir mi hic yaşamadım daha önce? geçen ay kimyasal geçirdim o geciktirir mi? veya geç döllenme ihtimali olabilir mi? yumurta ağrısı gibi bi ağrıyı 26sinda yaşamıştım öyle bile döllenme olsa 12. Gün olur bugün olsa çıkardı ama bilmiyorum erken gebelik almalı mıyım sizce bu kasetler de baya hassas ama bilemedim
Canım illa herkeste belirti olacak diye birşey yokkk .. kimyasaldan da olabilir gecikme ama belkide gebeliktendir.. herkesin erkenden çıkmıyor testlerde sonradan öğrenenler de var stresse sokma kendini bekle bakalım piskolojikmen gecikme yapmasin.. gebelikten dir İnshaAllah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kızlar bende test yaptım iğnenin etkisi geçmiş(29 ocak sabah çatlatma iğnesi vuruldum) silik çizgi bile çıkmadı bat 13 şubat bekliyorum bakalım ama olmadı galiba öyle hissediyorum ☹️
Çalışkan arılardan Hayat su Hayat su dayanamadın di mi 🥰🤭 bende de kesin geçti etkisi, hiç bir şey hissetmiyorum artık sıfır belirti 😔😔 o yüzden ben de olmadı gibi hissediyorum.. ama hissetmekle olmuyor işte.. 10u gibi kontrollere başlarız 🤗

canım ben en son 13 ocakta adet olmuştum..25 i PİK 26 SINDA ovü testinde Çatlama gördüm. yani 14.gün yapmış oldum testi.Sence adet gecikirse tekrar etsem mi ? Şimdilik negatif
Ben siliklestigi günden sayıyorum canim bugun 12.gunun bu günlerde netleşir varsa erken gebelikte çıkar zaten 😘

Bence erken testte kesin çıkar, kasette de silik çıkar

Canım öncelikke çok geçmiş olsun ben ilk gebeligimi bu dış mevzusunu bahaneyle battan 3 gün önce öğrenmiştim bence 2 gün garanti olsun diye bekle sonra test yap

Yerleşme çatlamadan yaklaisk 8 10 gün sonra oluyor ovulasyin ise çatlama sırasında oluyor döngünün yaklaşık ortasında pembe gibi olur yerleşme ise bata yakın ve kahverengi

Canım 20 lik ağrısı gibi duruyor herhangi bir darbe vs olmadiysa mekanik bir sorun değildir diye düşünüyorum. Bir ihtimal kulak ağrısı olabilir. Diş olup olmadigini saptamak için röntgen şart bence

Hemen ayağa kalkmamak iyi olur sabaha kadar şart degik 1 saat yeterli

Bat a çok var yerleşme olamaz gibi düşündüm ama yerleşme 5 ila 10 gün arasında olabilirmiş eğer o şekildeyse bir ihtimal olabilir de bekleyip görmek lazım 3 4 gün sonra bir test yap bakalım

Çok geçmiş olsun sağlıkla kucağınıza alın nazar boncuğu olsun bunlar😊

Kızlar bat 9-10-11 Şubat belirsizlerinden ben bu akşam üzeri havlu attım maalesef.Kırmızılar kapımı çaldı. Beklediğim bir skordu üzülmüyorum önümüzdeki maçlara bakacağız. Başarıya giden yol inişli çıkışlıdır😁

-Arwen- -Arwen- arkadaşım sat 6 Şubat olarak güncellenmiştir
Ay dur çok karışık geldi bana. Benim döngüm 35 gün civarı hatta biraz daha fazla 28.Gün sadece 5 6 damla kahverengi leke oldu ve belimin sol tarafı aşırı ağrıdı bu hangisi oluyor emin olamıyorum çünkü ilk defa başıma geldi. Sadece hafif göğüs hassasiyeti var adet öncesi olur bende. Bir de ara ara adet olacakmışım gibi karın ağrısı gelip gidiyor benim bat 15 Şubat falan

Ama dün gece o akıntı geldiğinde benim ovu testimde t çizgisi c çizgisi kadar koyu değildi. Cuma akşamı ovulasyon çift çizgiydi değerlendirdim cumartesi günü evde değildik boş geçti pazar gunu test pik durumda değildi ama aşırı akıntı oldu kafam karışık
Çatlama olmuştur canim

Çalışkan arılardan Hayat su Hayat su dayanamadın di mi 🥰🤭 bende de kesin geçti etkisi, hiç bir şey hissetmiyorum artık sıfır belirti 😔😔 o yüzden ben de olmadı gibi hissediyorum.. ama hissetmekle olmuyor işte.. 10u gibi kontrollere başlarız 🤗
Evet kuzum ya belirti felan da kalmadı 😂biraz üzüldüm aslında ama ben zaten kendimi hazırladım mayıs ta tüp bebek yaptıracam artık olmazsa 😍

X