Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben de mimarım:KK19:benim eşim elektrik elektronik ama onların da enerji merkezleri, fabrikası kurulumu derken şantiyeci oldu çıktı.
Kolay gelsin valla şantiye zor, hem yaz hem kış ayrı zor.. Sen ilk üç ay dikkat et, sıkı giyin şu yorgan gibi uzun montlardan giyip üşütmediğin ve çok da atlayıp zıplamadığın sürece sorun yok 🤗🤗🤗

Bi oğlum vardı Allah bi de kız verdi işte 🥰 aynı yaştalar zaten ikiz gibi. Herkese onu benim doğurduğumu söylüyor, o kadar kabul etmiyor onu çünkü hiçbişey görmemiş ki ondan. Hayatında ilk defa benden masal dinledi, ilk defa babası dışında ben taradım saçlarını. Her şeyi benimle öğrendi. Ben bekledim hastayken sabaha kadar başında. Babasına bile benim kadar düşkün değil. Bi kız çocuğunu nelere maruz bıraktığını bilsen boğazına yapışmak istersin. Allah bu masum kuzuları gerçekten hak edene versin 🙏
Ah kıyamam ya en güzel şeyi yapıyorsun gerisini bosver. Allah herkesin kalbine göre versin diyorum ben, böylesi insanın gerçekten kalbine göre versin 🙏🙏

İçini bi açsana canım yerinden kaymış olabilir ama negatif çıkmış galiba sakın üzülme daha bata 3 gün var kırmızıları görmeden üzülmek yok🍀
Evet negatif malesef,yerinden kaymıştı ve idrarı damlstınca geç kırmızılaştı t çizgisi sonra etrafına dağıldı kuruyunca düzeldi etrafındaki dağılma

Evet kuzum ya belirti felan da kalmadı 😂biraz üzüldüm aslında ama ben zaten kendimi hazırladım mayıs ta tüp bebek yaptıracam artık olmazsa 😍
Bizim de negatifli yol haritamızda, marta aşılama, nisanda boş, mayıs tüp var 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 mayısta nasılsa tüp yapıcaz diye kendini rahatlatmak çok iyi aslında.. çünkü kendini kasmadığın zamanda gebelik ihtimali çooook yükseliyor 🤗

Kızlar bende test yaptım iğnenin etkisi geçmiş(29 ocak sabah çatlatma iğnesi vuruldum) silik çizgi bile çıkmadı bat 13 şubat bekliyorum bakalım ama olmadı galiba öyle hissediyorum ☹️
Tatlım daha erken zaten ya, iğneden sonra 9.günümüz hala büyük umut devam ediyor ☺️
Caliskan arilar, igneliler, hunililer,sessiz sedasiz takip edenler, bu ay şuralar şenlensin artik ya. Pozitif testlerle dolsun tassin. Ben de cars. test yapacagim ama bu sabaha kadar umitliydim. Bu sabah cok hissizim, umidim yok. Ahh bu igne, bize kendimizi once hamile hissettirip sonra sessizce uzaklaşiyor 😕
Ben de çarşamba yapacağım. Hadi inşallah güzel bi gün olsun 🙏❤️
Anne baba olmak için gerçekten en azından bi psikolojik test yapmalılar.. insani değil biliyorum ama olan minicik yavrulara oluyor. Sen, o çocuğun demicem, artık kızın olmuş, kızının bu hayattaki en büyük şansısın 🥰 inşallah ikisine abilik ablalık duygusunu da yaşatırsınız bir an önce canım çalışan arım 🐝
İnşallah tatlım yaa onların ortak noktaları, bağları olacak bu bebek, çok da istiyorlar. Hayırlısı 🙏🥰
gören de ilk çocuk sanacak. heyecanı hiç değişmiyor gerçekten. benim 2 eşimin 3 çocuğu vardı ilk evliliklerimizden. bu da nasipse ortak:KK200:
Kaderdaşmışız 🥰 bizim de ilk evliliklerden birer tane var. Kısmet olursa ortak bi çocuğumuz olsun çok istiyoruz ama dediğin gibi sanki ilkmiş gibi heyecanlıyız. Oğlumda tek ilişkide hamile kaldım ve doğurana kadar da aklıma hiç kötü bişey gelmedi çünkü bilgisizdim. Şimdi hem heyecan, hem stres korku... Allah sağlıkla versin bize de inşallah 🙏☺️

Yaa canım bu yzuden regl bekleyin derim ben hep burda.. meşhur oldum resmen adet bekleyin diye diye 😅😅
Bence daha a yıpratıcı oluyor cunki adete kadar kendini sabitliyorsun adet geçince hobaaa yapıştır bri test ma onu bile 1 hafta geçsin derler.. ama sabr yok sizde anacimm
Napak bacım dört gözle bekliyoruz tez canlılık 🤩🤩

Bizim de negatifli yol haritamızda, marta aşılama, nisanda boş, mayıs tüp var 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 mayısta nasılsa tüp yapıcaz diye kendini rahatlatmak çok iyi aslında.. çünkü kendini kasmadığın zamanda gebelik ihtimali çooook yükseliyor 🤗
İnşAllah kuzum ya bakalım ❤️

Kızlar rüyamda test yapıyrm ikinci çizgi çok koyuda olmasa çıkıyor.eşime sürpriz yapma derdine düşüyrm sonra sağ tarafıma bi ağrı saplanıyor o ağrıyla uyandım.uyandığımda da o ağrı gerçekten hala vardı.ben bu ay hamile değilsem canım çıksın artk bu ne ya 😕

S sedacamasal nasılsın canım ya, sonuçlar noldu? Merak etme covid bile olsa gebeliği etkilemez, hafif atlatılıyor artık. Merak ettim haber ver bize, çok geçmiş olsun 🙏
Canım henüz test sonucum cıkmadı ama yüzde yüz kovidim 2 gündür misafirlikteydim onlar kovidmiş korktuğum başıma geldi akşam serum falan taktılar doktora gebelik şüphem var ona göre tedavi uygulayın dedim inşallah varsa da bişry olmaz

X