Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kıslar sabah test yaptım..Tertemiz negatif🤣 valla öyle temiz ki hayalet çizgi bilem yok😁
Atıyorum buraya .Neyse Bata daha var bakalım Beklemedeyiz🤩
Eki Görüntüle 3002097
Ya bi an pozitif çıktı sandımm😄 olsun canım dur bakalım kırmızıları görmediğimiz sürece hala ümit var🥰
Günaydın kızlar. Bir gölge var sanki :)
Çok hafif gölge var sanki canım yarın bi tekrar dene istersen🥰
Günaydın kizlar test atacaktim bu sabah ama maalesef gece kırmızılar beni de buldu. Beni bırakın siz devam edin kurtarın kendinizi. Kalanlarla Mart topiginde görüşmek isterim 🤣👍 -Arwen- -Arwen- @Eflatun1Kelebek Maviesil23 Maviesil23 Papatyamelo Papatyamelo R Random3
Hayırlısı olsunn canımm martta inşaAllahh güzel haberi alırsın Rabbim en tez vakitte nasip etsin inşaAllahhh çoookkk Aminnn🤲🏻🍀

bak detaylı yazayım takip ettim programdan ben. sat 20-25 ocaktı. biz 27-28 ocakta beraberdik eşimle. sonra ben ovulasyon takip edeyim diye testleri aldım. ilkini 1 şubatta yaptım hatta koyuydu baya ama pik gibi değildi. dedik herhalde 1-2 güne pik olur ama aksine silikleşti testler. ben de umudumu kestim. yani ocak 30-31 gibi olmuş olabilir mi yumurtlama?
30-31 ocak yumurtlama olmuş olabilir. Ama ozaman da erken test bile göstermez. Son adet olduğunda adet olmadın da uzun bir yerleşme kanaması yaşamış olabilirmisin? Yerinde olsam doktora koşardım 😅

30-31 ocak yumurtlama olmuş olabilir. Ama ozaman da erken test bile göstermez. Son adet olduğunda adet olmadın da uzun bir yerleşme kanaması yaşamış olabilirmisin? Yerinde olsam doktora koşardım 😅
iş çıkışı gidicem aradım doktoru o da merak ediyorum gel akşam dedi:KK9:ama önce erken gebelik testini yaparım herhalde dayanamam

😀😀Yokk yokk senin ooo
Ama dün gece o akıntı geldiğinde benim ovu testimde t çizgisi c çizgisi kadar koyu değildi. Cuma akşamı ovulasyon çift çizgiydi değerlendirdim cumartesi günü evde değildik boş geçti pazar gunu test pik durumda değildi ama aşırı akıntı oldu kafam karışık

cumartesi yaptığım test negatifti bugünde hastalandım. topic topic gezmeye mart başlığında da devam.
ben artık tüp bebeğe geçiyorum herhalde doktor öyle söylemişti bu aşılamada tutmazsa tüp bebeğe geçeriz diye hayırlısı artık.
burada hamilelik haberlerine sevinip adet haberlerine üzülüyoruz inşallah allah hayırlısıyla bizlere de nasip eder kız kardeşlerim
İnşallah tüp bebekte ilk denemeyle gebelik elde edersiniz 🤲🏻

Arkadaşlar ilişkiden sonra hafif pembe lekelenmem oluyor daha önce yaşayan oldu mu ? Ovülasyon 2 şubattı hamilelik belirtisi olabilir mi ?
Testle mi takip ettin ovülasyonu. Onu ben evliliğimin ilk 4 ayı yasadım ovülasyon günlerimde ilişki sırasıda leke geliyırdu. Doktorum kimi insan yumurtlama döneminde lekelenir demişti

hcg olan. eczaneyi ardım bi tane başka test istedim şimdi. ama hala anlamıyorum olduysa reglden 3 gün sonra ki ilişki de .arada görüşmedik ble biz
Bende bu ay bu soruyu sormuştum eskiler ovu hesaplama falan bilmezmis hep adet bitimi iliski ile gebe kalirmis biraz araştırdım rahim adet bitimi açık oldugu için ihtimal yüksek olurmuş bir kaç arkadaşım adetin bittiği günün hemen ertesi yaşadığı ilişki ile gebe kaldı bende bu ay adet bitimini değerlendirdim seninki tesadüf olmuş bariz belli 2. Çizgi 😄

Kızlae koyulaşma var değil öi
1. Test adete 2 gün kala kan 20 çıktı
2. Test adete1 gün kala
3. Test adet tarihinden 3 gün geçince
Birazdan kana gideceğim ama kan ancak 4 de belli olur
Yaaa anniş oldun sen 😍 gayet iyi artışı demek ki testlerde de belli ne güzel koyulaşmış. Sağlıkla ilerlesin 🙏 seni de gönderiyoruz Ekim annelerine

Allah razı olsun sevincimi paylaştığınız için hepinizden. hala inanamıyorum ben ama 1 dk bile geçmeden çıktı çizgi. erken tetlerden istedim şimdi onunla yapıcam bi de. aklımın ucundan geçmezdi o ilişkide yumurtlama dönemine denk geleceği. leke neden oldu acaba bugün bişey yok.
Çoook sevindim gözünüz aydın 😍 olacağı varsa her türlü oluyor işte ☺️ hemen kanda da baktır

X