Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım henüz test sonucum cıkmadı ama yüzde yüz kovidim 2 gündür misafirlikteydim onlar kovidmiş korktuğum başıma geldi akşam serum falan taktılar doktora gebelik şüphem var ona göre tedavi uygulayın dedim inşallah varsa da bişry olmaz
Hımm o zaman büyük ihtimal öyle ama korkma 1-2 günden sonra normal devam edersin, çok sarsmaz. Ama bolca vitamin al, iyi dinlen. belki test sonucunda gebelik de çıkar 🥰

Kızlar bana güvenilir sonuç veren bi Erken gebelik markası söyleyin. Bugün alayım yarın yaparım.

Canım bugün Erken gebelik test alsam yarın sabah yapsam mı diyorum.Bat 10 şubat. Varsa erken gebelikte çıkar zaten diye düşünüyorum
Her ihtimali kaldırabilirim üzülmem derseb yap kuzucum hersey Allahtan insallah ki vardır diye umut ediyorum♥️

banada öyle geldi cnm yarın bi tekrarla istersen.Bende yarın erken gebelik alıp yapmayı düşünüyorum
Adet gecikene kadar yapmamaya karar verdim 🙄 erken gebelik testim yok kaset testlerde boşuna gitmesin bakalım belkide adet günü yaparım,buda şansıma bozuk ve negatif çıktı 🤦🏼‍♀️ bütün ümidimi kaybetmiş gibiiym sanki moralim bozuk 🤦🏼‍♀️

Şimdi gördüm canım bunu. Test bozuk gibi geldi ama aslında. Renk biraz dağılmış gibi. Tekrar denedin mi.
Yok denemedim öyle bi test görünce moralim bozuldu 🤦🏼‍♀️ adet gecikmesini veya gününü beklemeye karar verdin

X