Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belli olmaz ki tatlım.. rahat bıraktığın zamanda oluveriyor kzaman şöyle araya sıkıştr işte biseyler

Merhaba kızlar Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah benim de adetim 8 gün gecikti bende cuma kan verdim beta 139 çıktı düşük olduğu için bugün tekrar verdim 146 olmuş normalde iki katı bir artış bekleniyor değil mi?

Bat 16 Şubat kaşıklarımda ve belimde ağrı var ve ilişkiden sonra pembe lekelenmem oldu

Son düzenleme:
Canım ben kendimi bi umut 28 şubata ekledim takvimde öyle görünüyo hiiiiç ihtimal olmasa da
Valla benim 4 marta sarkmış görünüyor bakalım hayırlısı niyeyse önümüzdeki ay için içimde heves yok burçlara tanıtım ben de
Ağrım kalmadı canım ilk iki gün baya ağrılıydı ama bitti bile reglim normalde 2 günüm daha olması lazım ama leke gibi gelir belki biter çünkü dünden beri yok gibi leke gibi resmen
Canım kimyasal en çok 4 gün surmeliymiş benim de 3 gün sürmüştü sonuncu öncekiler 4 gün sürmüştü normalde 5 tir
Evet düşük gelmiş sizinki kimyasal gebelik olabilir gibi görünüyor.2 gün sonra tekrar verin bakalım

Benim gecem çok kötü geçti kızlar berbat bir mide bağırsak ağrısı ile sabahı zor ettim.

Merhaba canım,evet normalde en az 2 kat artması gerekir. Benimde başıma bir kaç defa geldi, kimyasal gebelik gibi görünüyor,değer önce düzgün yükselmiyor,sonra da yavaş yavaş düşüyor.. Rabbim hayirlisini versin üzülme , yine olur inşallah

Kıslar sabah test yaptım..Tertemiz negatif valla öyle temiz ki hayalet çizgi bilem yok
Atıyorum buraya .Neyse Bata daha var bakalım Beklemedeyiz

Bat 10 şubat. Beni de ekleyin lütfen :) şuan adet belirtileri mi hamilelik belirtileri mi bilmiyorum. İki ay olmadı evleneli. Adet belirtilerinde değişiklik olabilir mi... çok umutlanmak istemiyorum

Günaydın kızlar. Bir gölge var sanki :)

Eklentiler

• 2F28B163-3AB9-4C7C-A612-FFD5FB54526A.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…