Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mutlaka sonucu bekliyor olacağım canım

Arkadaşın çok böbğrlenmiş,bunun daha kimyasal gebeliği var kese oluşumu var kalp atışı var 9 ay beklemesi var,birçok şeyi var ve umarım bu bmbğrlenmenin karşılığında kötü almaz,herkesin bünyesi bir olmaz,ne diyelim RABBİM ıslah etsin

Ben sanırım kovidim 39 derece atesle hastaneye gittim serum falan taktılar kan değerlerim baya referans dışı cıktı test verdim bakalım

Valla öyle lakin psikolojim bozuldu yumurtlamaydi , çatlamasaydi, sonraki 14 gündü, erken gebelik testiydi, kan testiydi, kaset testiydi, kabullenmeyisti sonra kırmızıları görünce kadere teslimiyet
Yaa canım bu yzuden regl bekleyin derim ben hep burda.. meşhur oldum resmen adet bekleyin diye diye
Bence daha a yıpratıcı oluyor cunki adete kadar kendini sabitliyorsun adet geçince hobaaa yapıştır bri test ma onu bile 1 hafta geçsin derler.. ama sabr yok sizde anacimm

Yaaa yazdığına cevap verdim tam dönüp sana yazıyordum şuna bak bu kadar kalp kalbe karşı olur canisiii benim hepinize dualarım cook güzel hadi bakalım civciv haberi gelir inşallah 4 günee amiiinnn
Yaaa güzel kalbini severim seninn seninle ilk eylül konusunda denk gelmiştik senden sonra katılmıştım bu kez de inşaAllah yine peşinden gelirim hemen şu günler geçmiyo sanki benimde sağ kasıkta çekilmeler sızılar oluyo inşaAllah minnakım tutunmaya çalışıyodur sen ne yaptın minnoşumuzun küt küt atan kalbini duydun mu

9 Şubat

Yaaa insallahh gelirsin insallahh ama benimde belirtim kasiklarımın çekilmesiydi yukarı çekiyorlarmis gibi ağrıyordu sızılar oluyordu bir de ani agri giriyordu hem kasiklarima hemde belime, sende aynı şeyleri söylüyorsun bebisin tutunuyordur inşallah yaaa adet belirtisinden tek farkı oydu benim
Ben çarşamba günü 5+4 günlükken keseyi ve yolk kesesini gördüm önümüzdeki hafta çarşamba da kalp atışı için çağırdı bakalim insallah nasip olur o pıt pıtları duymak

Arkadaşlar bat denileni ben biten adet tarihi olarak biliyordum ama tam tersi beklenilen adet tarihi anlamına mı geliyor. Yardımcı olur musunuz

Ay bende de aynısı var hatta dün gece sağ kasığıma bi an da keskin bi sızı girdi eşim bile uyandı sesime biraz ovaladı 5 dk sürdü geçti bugun de beyaz akıntımdan sonra aynı sızı oldu geçti bel ağrısı zaten 4 gündür hiç geçmedi o çok zorluyo beni adetten öncede hiç olmazdı Bakalım inşaAllah hepsi belirtidir değilse de sağlık olsun artık denemeye devam 2 güncükk kalmış randevuna kızz ne güzelllRabbim sağlıcakla kucağına alacağın günleri de görmeyi nasip etsin inşaAllah Veee eşinde yanında galiba geçmiş olsun öncelikle bunun iyi bi yönüde var kalp atışını beraber duymuş olucaksınız

Ay sen gebesin herhalde yaa iyice içime doğdu inşallah doğru hissediyorumdur test ne zaman yapacaksınn 1 2 güne yapabilirsinn çok heyacanlii insallah bebisin merhaba der sana 1 2 günee resmen benim yasadiklarimin aynısını yaşıyorsun insallah rabbim doğru çıkartır belirtileri
Evett 2 gün kaldı artık ama zaman geçmiyor ki hiç Evet yanımda canım geri geldi o da kolu kırık olduğu için ama ilk keseyi rahmim ters olduğu için vajinal ultrasonla gördü eşimi de o yüzden içeri almadi kalp atışında alırız artık dedi, insallah duyulur karından böyle olunca ne zaman gözükür karından onu da bilemiyorum ki. Her şerde bi hayır vardır diyoruz artık yapayalnızdım kolu kötü oldu ama ona da vesile oldu aynı şeyleri o da söylüyor

Aminn diloşumm aminnn ağzından bal damlıyo güzell annee aslında dün akşam ben erken gebelik yaptım hyalet çizgi belirdi bugunde öğlen kaset test yaptım çıkmadı o yüzden kafam çok karışık yarın sabah yapasım var ama bakalım duruma göre dün ki testimede attım bi bak bakalım senin işte de gerçekten var bi hayır eşinin kolu kötü oldu ama şuan yanında, ilk zamanlarınızı birlikte geçiriyosunuz. Rabbim 3 kişilik ailenizle mutluluğunuzu, huzurunuzu daim etsin inşaAllah

Eklentiler

• 756B4A4F-F25C-4593-AB0D-2CD37372AC5B.jpeg
    52,1 KB · Görüntüleme: 52
  • E922E6FE-0E50-44FF-9A1B-4CB1A8399571.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 39
  • CE6416AD-B4C8-4452-9AF9-C5928D626721.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 36
  • 23BFCE16-0807-4C17-8C91-DB3B994C994E.jpeg
    44,3 KB · Görüntüleme: 45
İnşallah kuzum benim inşallah

Gecemi mahvetti zaten rabbim büyük ne diyim

O kadar haklısın ki rabbim ıslah etsin böylelerinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…