Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese iyi geceler 🥺 moralim çok bozuk anlatamam arkadaşım 2 aylık evli ve hamile 🥺🥺 bana ilk söylüyor ve bana ne dedi biliyor musunuz bence sizde sıkıntı var sıkıntı yokmuş bizde bak oldu 🤦🏻‍♀️😔😔 ya o an sanki başımdan aşağıya kaynar su döküldü dedim ne alakası var biz bütün herşeyi yaptırdık ayrıca bu sebepten sana açıklama yapmak zorunda değilim dediği kelime şu açıklama yapmıyorsan o zaman gerçekten sıkıntı var dedi ve cevap vermedim neden bu insanlar bu kadar kötü neden 😔😔😔😔
O kisi arkadas edinilemecek kadar cahilmis cnm. Cehalet boyle birsey. Eminim farkinda bile degildir ya da kendini hakli goruyordur. Arkana bile bakmadan Uzaklaş..

Kizlar günaydın benim diger adetten 40 gun geçti yani 25inde olucaktim olmadim dedim normal geciktiginde ne zaman oluyorum diye baktim cuma olmam gerekirdi olmadim yani 14 gun gecikmem var test yaptim cunartesi saatler sonra cikiyor sizce gec dollenme olsa cikarmiydi

Birde kizlar ovulasyon günum basladi adet olmadjm ama uygulama basladi gosteriyor degerlendiriyorum yinede adet olmasamda ovulasyon gununu degerlendirmek gerekmi

Kızlar herkese iyi geceler 🥺 moralim çok bozuk anlatamam arkadaşım 2 aylık evli ve hamile 🥺🥺 bana ilk söylüyor ve bana ne dedi biliyor musunuz bence sizde sıkıntı var sıkıntı yokmuş bizde bak oldu 🤦🏻‍♀️😔😔 ya o an sanki başımdan aşağıya kaynar su döküldü dedim ne alakası var biz bütün herşeyi yaptırdık ayrıca bu sebepten sana açıklama yapmak zorunda değilim dediği kelime şu açıklama yapmıyorsan o zaman gerçekten sıkıntı var dedi ve cevap vermedim neden bu insanlar bu kadar kötü neden 😔😔😔😔
Sen buna hala "arkadaş" mı diyorsun? İnsan bunu düşmanına yapmaz. Derhal ilişkimi keserdim ama derhal!!! Orada burada kıskançlıktan hasetten benimle ilişkisini kesti diye gıybetini yapabilir ama boşver!!!

Oyle birsey dediyse suratina bile bakma bence benim cok arkadasim hamile kimse demedinbirsey deselerde suratina bakmam

Bu kuruma galiba ama digerleri niye off

Eklentiler

• 16442114351234240979571547310401.jpg
    16442114351234240979571547310401.jpg
    119,4 KB · Görüntüleme: 77
Allah bebeğiyle sinamaz inşallah.
Arkadaşın çok böbğrlenmiş,bunun daha kimyasal gebeliği var kese oluşumu var kalp atışı var 9 ay beklemesi var,birçok şeyi var ve umarım bu bmbğrlenmenin karşılığında kötü almaz,herkesin bünyesi bir olmaz,ne diyelim RABBİM ıslah etsin
Canimayni şey geçti aklımdan bu şekilde ah almak can yakmak nasıl bir vebal insan hiç mi düşünmez ya ben de sinanirsam diye inşallah sadece patavatsız in biridir niyeti kötü değildir
Ben sanırım kovidim 39 derece atesle hastaneye gittim serum falan taktılar kan değerlerim baya referans dışı cıktı ☹️ test verdim bakalım
Çok geçmiş olsun umarım pozitif çıkmasın

Kızlar size bir sorum olacak benim dün gece leke şeklinde reglim başladı bugün birazcık gelmiş şimdi benim 1. Günüm hangisi sayılır doktora gidip tahlil vereceğim de bugün mu gitsem daha iyi yoksa yarın mı?

Günaydın kızlar dun adet olmam gerekiyordu olmadım test yaptım negatif çatlamak uzereyim en ufak bir belirti yok ağrı sizi yok çok tedirginim kist gibi bir şey geciktirir mi hic yaşamadım daha önce? geçen ay kimyasal geçirdim o geciktirir mi? veya geç döllenme ihtimali olabilir mi? yumurta ağrısı gibi bi ağrıyı 26sinda yaşamıştım öyle bile döllenme olsa 12. Gün olur bugün olsa çıkardı ama bilmiyorum erken gebelik almalı mıyım sizce bu kasetler de baya hassas ama bilemedim

Eklentiler

• P_20220207_083305.jpg
    P_20220207_083305.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 78
X