Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bu test bana göre en dandik olanı. Yalan yanlış çıkartıyor. Hep öyle okuyorum topiklerde. Adetin gelmezse kan verirsin hemen umutsuzluğa kapılma

Ağzı yırtılası bir arkadaşmış o kim ki açıklama bekliyor kendi isine baksın ya siz de gorusmeyin olsun bitsin çok sinirlendim ya 2 aylık evliyse hadi 2 aylık hamile olsun o da nasıl olacaksa babasinin evinden hazır mi getirdi bunu bu kesesi var kalp atışı var bir suru taramaları var herşey olmuş bitmiş gibi neyin garantisiymis de boburleniyor insan içindeki candan utanır ay çok sabirliymissin vallahi bravo yüzüne bakılmayacak insanları hayatınızda tutmayın ya

kızlar ben kırmızıları gördüm hamile olanlar hayırlı olsun inşallah

Canim bu test bana göre en dandik olanı. Yalan yanlış çıkartıyor. Hep öyle okuyorum topiklerde. Adetin gelmezse kan verirsin hemen umutsuzluğa kapılma
Ya valla internetten aldım ben de geçen ay kimyasal geçirdim eczaneden aldığım ayni marka çıkarmıştı çok net ona güvenerek aldım aslında ama bilemiyorum beklemekten başka çarem yok gibi

Hayırlı sabahlar kızlar. Erkenden regl oldum daha 6gün vardı son adet tarihi 14ocak korona geçirdim acaba onun etkisimi diyorum.. kafamda deli sorular

Ne arkadaşı tatlım yaa yerinde olsam hemen keserim ilişkimi. Ben huzurum için kardeşim dediğim 20 yıllık arkadaşımı sildim. Eşim ailesinden uzaklaştı. Ne arkadaşı Allah aşkına nasıl sinirlendim yaa. Seni dibe çeken kim olursa olsun sil gitsin, herkesin güzel kalplere, iyi niyetlere ihtiyacı var. Sakın canını sıkma böyle insanlar için
Valla canım böyle insanlara hiçbişey olmuyor biliyo musun? Biz her şeyi çok ince düşündüğümüz için yaralanıyoruz hep. Bizde de böyle bi Allah'ın belası var. Eşimin eski eşi. Düşük yaptığımı duymuş hem de eşimin ailesinden. Başka bi numaradan arıyor eşimi diyor ki, noooldu karın sana meyve veremiyor mu?? Kaldın mı benim çocuğuma?? Ki bunu diyen ruh hastasının doğurduğu çocuğu ben büyütüyorum. Bana anne diyor kızı. Bunlar arsız... Hiçbişeyden ders almazlar
Kıslar sabah test yaptım..Tertemiz negatif valla öyle temiz ki hayalet çizgi bilem yok
Atıyorum buraya .Neyse Bata daha var bakalım Beklemedeyiz
Eki Görüntüle 3002097
Daha var bata kuzum ya hem kaset testte geç çıkıyor biliyorsun. Yola devam, umutsuzluk yok
Günaydın kızlar. Bir gölge var sanki :)
Ay evet tatlım yaa, kan vermeye koş hemeeen hadi inşallah
Erken mi regl oldun sen kuzum ya valla ben negatif görmüşüm gibi üzüldüm. Olsun ve tatlım, doğru zamanı bekliyor bıdıklar umut hep var
Gecikmen inşallah bebiştendir canım yaa.. kaset testte geç çıkabiliyor. Bekleyemiyorsan bir de erken gebelik dene istersen

S sedacamasal nasılsın canım ya, sonuçlar noldu? Merak etme covid bile olsa gebeliği etkilemez, hafif atlatılıyor artık. Merak ettim haber ver bize, çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…