Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha önce denediniz mi bazı kişilerde iğne etkisi uzun sürebiliyor. Benim iğne etkisi 8. Gün kayboluyordu tamamen negatife dönüyordu. İğnenin de 12. Günü ben pozitif gördüm 9. Gün çok erken daha yüksek ihtimal negatif çıkacak moralinizi bosu boşuna bozmayın 🙏
Diloş sen hamile kaldığında adetine bi iki gün kala akıntın nasıldı hatırlıyormusun.yani böyle ıslaklık oluyormuydu

İlk idrara açılmaz da eczane mesela idrarı yapıp ağzı kapalı kaba koysam 😆 ya da ne kadar beklemeliyim gün içinde testi yapmak için 3 4 saat idrara çıkmadan mı beklemem gerek
4 saat suda içme idrarada çıkma bence yeterli birde ne olur ne olmaz birşey yeme 🙄

İlk idrara açılmaz da eczane mesela idrarı yapıp ağzı kapalı kaba koysam 😆 ya da ne kadar beklemeliyim gün içinde testi yapmak için 3 4 saat idrara çıkmadan mı beklemem gerek
Eczaneler 9 da açılıyor. Yakınında varsa kalkıp lavaboya girmeden direkt gidip alman lazım.benim daha önce yapmisligim var bunu 🤣

Diloş sen hamile kaldığında adetine bi iki gün kala akıntın nasıldı hatırlıyormusun.yani böyle ıslaklık oluyormuydu
Canım benim hiç akintim olmadı ki hala daha yok. Sadece tek farkettigim afedersin ilişkide bildiğin el kremi gibi akıntı farkettim adetten önce, hala daha öyle geliyor çamaşıra geçmiyor ama çok az sekilde ilişki sırasında farkediyorum. Hiç progestan fitil kullandın mı bilmiyorum ama ona çok benzer hatta daha yoğun şekilde
Ama çoğu hamilede akıntı çok oluyormuş

Kızlar normalde adete yakın akıntınız artıyor mu ve sürekli adet olmuş gbi ıslaklık hissediyormusunuz 🥺??
Akıntı olduğu için psikolojik olarak onu hissetmeniz normal 😊 evet akıntı olur bendede var şuan saydam akıntı bat 10 şubat

X