Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim hiç akintim olmadı ki hala daha yok. Sadece tek farkettigim afedersin ilişkide bildiğin el kremi gibi akıntı farkettim adetten önce, hala daha öyle geliyor çamaşıra geçmiyor ama çok az sekilde ilişki sırasında farkediyorum. Hiç progestan fitil kullandın mı bilmiyorum ama ona çok benzer hatta daha yoğun şekilde
Ama çoğu hamilede akıntı çok oluyormuş
Canım hiç birsey kullanmadım. 8 ine az kaldı ve sürekli adet olmuşum gbi his.sabah uyanınca alt karnımda hafif adet olacakmışım gbi sancıya benzer birsey oluyor sonra geciyor.hamile değilim diyorum gün içinde sağ tarafımdan bi ağrıya benzer batma oluyor yan tarafımdan ama anlık böyle o zaman kafam karışıyor işte

Canım hiç birsey kullanmadım. 8 ine az kaldı ve sürekli adet olmuşum gbi his.sabah uyanınca alt karnımda hafif adet olacakmışım gbi sancıya benzer birsey oluyor sonra geciyor.hamile değilim diyorum gün içinde sağ tarafımdan bi ağrıya benzer batma oluyor yan tarafımdan ama anlık böyle o zaman kafam karışıyor işte
Test yaptınız mı

Canım cvbın için sağol😽 saydam degil özür dilerim ama süt gbi su gbi değişik
Bazen sarıda olabiliyor öylede olabiliyor sayfamda olabiliyor belirsiz 😅enfeksiyonda neden olabilir adette bebekte 😅 hepsinin belirtisi aynı 🤦🏼‍♀️

Canim sen test yapsan çıkar aslında eğer varsa

Senin dediğin gibi söyleyip hamile olan çok canım. Benimde adet döneminde batma şeklinde ağrım oluyordu bir de tek taraflı sağ ya da sol tataftan belime ani ağrı giriyordu 10 dk sonra hiç bisey olmamış gibi geçiyordu
Kasiklarimda bir de yukari çekiyorlar gibi ağrım oldu sende öyle bisey var mi

Test yaptınız mı
3 gün varken yaptım yani dün ama negatif 🥴 olsaydı çıkardı.ama bu yan tarafımda bi anda olan ağrı neden oluyor anlamıyorum.sohbet arasında bi anda birsey saplanmış gbi oluyor orayı tutup bi kaç saniye ovmasam geçmiyor sanki.bugün insanların içinde utandm artk birseyde yok negatif.bu neyin acısı

X