Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızçeleeeer, kraliçe arılaaaar 🐝 @Hayat su hope2022 hope2022 Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek @dceke @sedacamasal
bende şimdi aniden bi regl sancısı başladı kıvranıyordu resmen be ya.. bunu da daha önce bu zamanlar yaşamamıştım hayırdır inşallah... Hayırdır hayırdır 🤣
Diyorlar ki kendi kendine konuşuyorsan sıkıntı yok ama kendin sorup kendin cevap veriyorsan sıkıntı büyük 🤣🤣
Kendimizi kendimizle yalnız bırakmamalıyız 😂😂😂

İyi geceler hanımlar. Çok acil bir sorum var inşallah bilen biri vardır. Bugün pembe lekelenmem oldu. Bat 18 şubat. Yumurtlama günümü tam bilmiyorum ovulasyon testini 1 şubat salı günü yapmaya başladım pike çok yakın sandık k gün hatta ama ertesi gün silikleşti. Sanıyorum ya o gün ya da öncesinde yumurtlama oldu. Eşim uzakta olduğu için biz tarih ayarlayamıyoruz. Son reglimin bitiminden 2 gün sonra beraber olmuştuk tarih: 27 ocak. Bu yerleşme kanaması olabilir mi bu tarihlere göre:KK17:

İyi geceler hanımlar. Çok acil bir sorum var inşallah bilen biri vardır. Bugün pembe lekelenmem oldu. Bat 18 şubat. Yumurtlama günümü tam bilmiyorum ovulasyon testini 1 şubat salı günü yapmaya başladım pike çok yakın sandık k gün hatta ama ertesi gün silikleşti. Sanıyorum ya o gün ya da öncesinde yumurtlama oldu. Eşim uzakta olduğu için biz tarih ayarlayamıyoruz. Son reglimin bitiminden 2 gün sonra beraber olmuştuk tarih: 27 ocak. Bu yerleşme kanaması olabilir mi bu tarihlere göre:KK17:
Bence daha erken yerleşme kanaması için,adete yakın oluyor diye biliyorum ben,fakat çatlama olduğu zamanda biraz kanama olabiliyor,büyük ihtimalle çatlama olmuştur

Aynen benim de 17 şubat en son cuma oldu 😒 canım da istemiyor evet bi de sanki boşa gidecek gibi geliyor. Amaan yumurta yoksa ne gerek var moduna geldim 😀
Benimde öyle ya akıntı vs de yok ne bilim belki bir kere olur hafta içi ama karnimda agriyor ağrılı oluncada eziyete dönüyor😐

X