Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin dediğin gibi söyleyip hamile olan çok canım. Benimde adet döneminde batma şeklinde ağrım oluyordu bir de tek taraflı sağ ya da sol tataftan belime ani ağrı giriyordu 10 dk sonra hiç bisey olmamış gibi geçiyordu
Kasiklarimda bir de yukari çekiyorlar gibi ağrım oldu sende öyle bisey var mi
Benden daha iyi anlatmışsın sağ tarafıma giren o ağrı belimde sanki kasıklarımda degil.yürürken flan tam unutuyorum sağ kasığımda sanki minik minik iğne batıyor hemen geciyor.ben unutunca belirtiler hatırlatıyor eğer değilsem neden oluyor.psikolojik olabilecek birsyde degil

Evett Ocak grubunda sizde yok muydunuz hesabı dondurdunuz hatta biz sizi sormuştuk. Benim bat tarihi Ocak sonlarina dogruydu o zaman belli oldu adetten 3 gün önce 🥰
Evet regl oldum cok strese girdim dedim kk girmeyecem artik ama sonra dayanamadm. O yüzden takip edemedim. Vardim evet. Yaa allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin çok sevindim 😇😍

3 gün varken yaptım yani dün ama negatif 🥴 olsaydı çıkardı.ama bu yan tarafımda bi anda olan ağrı neden oluyor anlamıyorum.sohbet arasında bi anda birsey saplanmış gbi oluyor orayı tutup bi kaç saniye ovmasam geçmiyor sanki.bugün insanların içinde utandm artk birseyde yok negatif.bu neyin acısı
Testin dueuyornu fotoğrafını atta bakalım belki buluruz çizgi 😅 veya yarın sabah ilk idrarla testini tekrarla bakalım,sende katıl yarın sabah test yapacaklar kervanımıza 😅

Benden daha iyi anlatmışsın sağ tarafıma giren o ağrı belimde sanki kasıklarımda degil.yürürken flan tam unutuyorum sağ kasığımda sanki minik minik iğne batıyor hemen geciyor.ben unutunca belirtiler hatırlatıyor eğer değilsem neden oluyor.psikolojik olabilecek birsyde degil
aynen dediğin gibi oldu canım benimde. Ayy inşallah bebisin seninledir ya, benim adetten 3 4 gün önce başlamıştı. Yani bi gün oldu ertesi gün sabah test yaptım çıkmıştı degerimde 12ydi çok erken öğrendim

Evet regl oldum cok strese girdim dedim kk girmeyecem artik ama sonra dayanamadm. O yüzden takip edemedim. Vardim evet. Yaa allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin çok sevindim 😇😍
Sagolasin canım Allah razı olsun, daha güzelleri sizin olsun inşallah ben üzülmüştüm sen gittiğinde çünkü bende 18 aydır denediğim için duygularını çok iyi anlıyorum. İyi ki gelmişsin geri 😍

aynen dediğin gibi oldu canım benimde. Ayy inşallah bebisin seninledir ya, benim adetten 3 4 gün önce başlamıştı. Yani bi gün oldu ertesi gün sabah test yaptım çıkmıştı degerimde 12ydi çok erken öğrendim
Benim de bugün iki gün vardı bugün mangal flan die dışarı çıkmıştık ilk defa orda oldu eve döndük baya bi saat sonra otururken yine oldu ama daha fazlaydı gündüzkine göre.bir yıldır bunu ilk defa yaşıyorum.inşallah vardır yoksa başlasın ağıtlar

Testin dueuyornu fotoğrafını atta bakalım belki buluruz çizgi 😅 veya yarın sabah ilk idrarla testini tekrarla bakalım,sende katıl yarın sabah test yapacaklar kervanımıza 😅
Kuruma çizgisini hamilelik zannederim die kaldırıp atıyorum 😅 biz defa sabaha karşı 4te eşim nöbetten çıkıp gelmişti kuruma çizgisi çıktı😅 ben alkolikler gbi test yapıyorum aptallaştım.zaten 8 ine olmam lazım bekleyim bakim 🥺

Sagolasin canım Allah razı olsun, daha güzelleri sizin olsun inşallah ben üzülmüştüm sen gittiğinde çünkü bende 18 aydır denediğim için duygularını çok iyi anlıyorum. İyi ki gelmişsin geri 😍
Burdayken hep hesap yapıyorum hep takip ediyorum sonra regl olunca oturup ağlıyorum bu ay ovulasyon testi bile almadim akışına birakanlarin oluyormuş ya dedim bende deneyeyim allah razi olsun senden de 😍

Benim de bugün iki gün vardı bugün mangal flan die dışarı çıkmıştık ilk defa orda oldu eve döndük baya bi saat sonra otururken yine oldu ama daha fazlaydı gündüzkine göre.bir yıldır bunu ilk defa yaşıyorum.inşallah vardır yoksa başlasın ağıtlar
İnşallah vardır canım aynı dediğin şeyler bende de oldu çünkü. Sonra adet dönemi geçince de baya azaldı

X