Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada kızlar avokadoyu nasıl tüketiyosunuz ya allah affetsin tadı çoook kötüü çok zor yedim :KK43:
Kizz limonu sık üzerine tuz dökkk çok lezzetli yaa..😊 bend eoyke yiyemiyorum avokado genelde böyle bu tarz yeniyor.. zaten salata larada katılıyor yani ekşimsi tuzlu güzel gidiyor kaşıkla gitsin

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@ssedays21 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
mauve mauve 3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
@minezmn415 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
D dalonso 6 Şubat
@Ruyaperisi6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
@Sifonella10 Şubat
Arianaa Arianaa 10 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
Ginnys Ginnys 15 Şubat
H heraa20 15 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
partalina_ partalina_ 15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
Feslegeen Feslegeen 16 Şubat
S S_h_a 16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@Eriser23 Şubat
Beni de ekler misiniz 4 Şubat

Oluyor işte öyle araya şeyler giriyor Herzaman insanın bir zamanı diğer zamanına uymuyor.. hayırlısı önümüze bakalım 🥰

Sen neler yapıyorsun şimdi bitti mi adetin ?
Topiğe bakayım ben de henüz dün üye oldum bi süredir takip ediyordum siteyi ama üyeliğim olmadığı için içimi dökemiyordum. Benim regl normalde 1 hafta ileri atar ama iki aydır tam 30. Günde kahve leke şeklinde geliyor sanırım stres yaptı vücudum. Bugün ilk lekelenmeden itibaren 12. Günüm ve ovulasyon testi sipariş etmiştim o geldi ilk çalışmalara başladık bugün itibariyle. Bu arada tabi belki psikolojik ama günlerdir alt karın ve kasık ağrısı çekiyorum sebebini çözemedim

Bu arada kızlar avokadoyu nasıl tüketiyosunuz ya allah affetsin tadı çoook kötüü çok zor
Bu arada avakadoya bende başladım ilk başta hiç hoşuma gitmeden yedim ama şöyle bi tarif yapıyorum çok hoşuma gidiyor şimdi avakadoyu ezip üstüne limon zeytinyağı çörek otu pul biber tuz ve ezine peynir gerçekten güzel oluyo şimdi
Birde benim dün ve bugünkü ovulasyon testlerim bunlar dün adetin bitiminin ilk günüydü

Eklentiler

• 37006C5F-0185-4DE8-BD03-1841E38B545D.jpeg
    37006C5F-0185-4DE8-BD03-1841E38B545D.jpeg
    96,7 KB · Görüntüleme: 36
Kizz limonu sık üzerine tuz dökkk çok lezzetli yaa..😊 bend eoyke yiyemiyorum avokado genelde böyle bu tarz yeniyor.. zaten salata larada katılıyor yani ekşimsi tuzlu güzel gidiyor kaşıkla gitsin
Aynı şekilde yaptım ama hiçbir türlü gideri yok tuzla da limonla da öff sarımsaklı vs salatasını yapardım eskiden öyle bi nebze tat veriyodu da dümdüz limonla tuzla yok anam ben sevemedim

Bu arada avakadoya bende başladım ilk başta hiç hoşuma gitmeden yedim ama şöyle bi tarif yapıyorum çok hoşuma gidiyor şimdi avakadoyu ezip üstüne limon zeytinyağı çörek otu pul biber tuz ve ezine peynir gerçekten güzel oluyo şimdi
Birde benim dün ve bugünkü ovulasyon testlerim bunlar dün adetin bitiminin ilk günüydü
İşin içine peynir girince güzel olabilir bak deneyim bunu

Ovulasyonda pozitifi gördükten sonra yumurtanın çatladığını nasıl anlayacaz benim kaçırdığım bi şey mi var

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@ssedays21 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
mauve mauve 3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
E Ebruli_3463 4 Şubat
@minezmn415 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
D dalonso 6 Şubat
@Ruyaperisi6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
@Sifonella10 Şubat
Arianaa Arianaa 10 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
Ginnys Ginnys 15 Şubat
H heraa20 15 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
partalina_ partalina_ 15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
Feslegeen Feslegeen 16 Şubat
S S_h_a 16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@Eriser23 Şubat
Merhaba nasıl eklenecek bilmiyorum ama benim de 17 şubat sizle beraber beklemek istiyorum bende şuan femera kullanıyorum

Ben mol gebelik geçirdiğim zaman şehir dışındaydim oradaki doktor değerim 5000 lerde ama USG de görünmediği halde lekelenmem var diye de progestan vermişti. Kendi doktorum sonra buna çok kızdı kese görünmeden progestan verilmemeli dış gebelik mol gebelik ihtimalleri yüzünden nitekim bu tarz gebeliklerin ilerlemesi sakıncalı. Mol gebelik olduğu anlasilanakadar ömrümden ömür gitti 1 hafta hastane hastane dolaştım çünkü değerim 17binlere çıktı ama ortada kese yok önce dış gebelik olarak düşünüldü patlamaya hazır bir bomba gibisin dedi doktorlar. o değerlerle dış gebelik olsa yüksek ihtimal tüp yırtılır iç kanama gecirirdim. Neyseki mol çıktı. Onun da riskleri ayrı tabi...
Canım ya neler yaşamışsın geçmiş olsun 💐

Topiğe bakayım ben de henüz dün üye oldum bi süredir takip ediyordum siteyi ama üyeliğim olmadığı için içimi dökemiyordum. Benim regl normalde 1 hafta ileri atar ama iki aydır tam 30. Günde kahve leke şeklinde geliyor sanırım stres yaptı vücudum. Bugün ilk lekelenmeden itibaren 12. Günüm ve ovulasyon testi sipariş etmiştim o geldi ilk çalışmalara başladık bugün itibariyle. Bu arada tabi belki psikolojik ama günlerdir alt karın ve kasık ağrısı çekiyorum sebebini çözemedim
Hoşgeldin canım iyi yaptın dök tabi içini .. biz burda birbirimize destek için varız..😊.

İnshaAllah bu testlerle iyi bir sonuç alirsin.. send verirsin müjdeyi isnhaAllah 🥰🤲🏻🌺

Aynı şekilde yaptım ama hiçbir türlü gideri yok tuzla da limonla da öff sarımsaklı vs salatasını yapardım eskiden öyle bi nebze tat veriyodu da dümdüz limonla tuzla yok anam ben sevemedim
Amaaan sende .. Ozaman ilaç niyetine yeyiver girisn işte bosverrrr.. nolcak

Az ev salçası 1 dış satimsak yarın limon yarım avakado tuz pul biber kimyon karabiber 😂 ezme gibi oluyor anca öyle yiyebiliyorum bende
Ben de daha önce sarımsak limonlu sos yapıyodum salata gibi şimdi tamamen vitamine boğuluyum diye limon ve tuz koydum ama yok gitmedi başka alternatifler denicem😂

X