Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen kuzum benim ovülasyon adet bitiminde başlıyor hemen, nette bi doktorun hamile kalma hesaplama gibi bi sayfası var son üç adetine göre döngünü ve tarihleri söylüyo ordan baktım uygulamadan baktım yumurtlama 23ü görünüyo yani adetin 1.gününden sayarsak 12.gün. Aydınlanma geldi bana çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için

İnşallah kuzucum ben de aynı şekilde bugün 4. Regl günüm klomene başladım. Estrofem ne ilacı onu da klomenle birlikte mi kullaniyorsun? Benim üçüncü olacak bu aşılama. Batim da 14 Şubat inşallah olur hayırlısıyla

Aynı şeyleri yaşıyoruz inanın ben de kimseyle paylaşamadığımdan içimi dökeyim diye üye oldum. Yalnız olmadığımızı biliyoruz hiç değilse

Kızlar buda ilk ovü testim..Yorumlarınızı alırım.Yumurtlamaya yaklaşmış gibi sanki değil mi ?

Ay hadi uğurluda gelsin çok heyecanlandım Rabbim güldürsün

Kızlar buda ilk ovü testim..Yorumlarınızı alırım.Yumurtlamaya yaklaşmış gibi sanki değil mi ?
Eki Görüntüle 2991952
Ovulasyon testi hamilelik testi gibi değil ki, benim ilk yaptığım günden itibaren hep böyle silik oluyor bu negatif sayılıyor. Net bi şekilde koyu kırmızıyı gördüğümüzde yumurtlama günü demek ama sonrasında ne zaman ilişkiye girmemiz gerekiyor acaba

Değerlendir sen bugünü aralıklı olsunki daha kaliteli olur spermm sayısı.. pik olduğu zaman mutlaka o günü ve ertesi günü değerlendir

Yok canım sakin öyle düşünme.. hayırlısı vakti değildi demekki belki bu sefer olur.. Allah büyüktur.. oluncak İnshaAllah .. uzaklaştır şeytanı kendinden o seni üzmeye çalışıyor sakın aldanma.. olumlu ol Allah'ın izniyle olacak ..ben topigimde yazdım neler yapabiliriz olumlu sonuç olabilmek için.. bak sende istersen

Oluyor işte öyle araya şeyler giriyor Herzaman insanın bir zamanı diğer zamanına uymuyor.. hayırlısı önümüze bakalım

Sen neler yapıyorsun şimdi bitti mi adetin ?

Canimm internetten innovita al Instagram sayfasindan çok güvenilir o testler ve çok hassas hem 40 tanesi filan 100 küsur TL filandi yanında 4 gebelik testi

Eki Görüntüle 2991952
Biaraz ama canım sen devam et çunki hiç belli olmuyor birdne pik gorebilirsin.. birde şu var bugün köyü olup yarın siliklesebilir çizgiler aksın morleinizi bozmayi gayet normal lh hormani dalgalı sonuçta bir çıkıp bir inebiliyor pik gördüğünüzde zaten tamamdır

Değerlendir sen bugünü aralıklı olsunki daha kaliteli olur spermm sayısı.. pik olduğu zaman mutlaka o günü ve ertesi günü değerlendir
Aynen ben de öyle düşündüm bu ay kuzum
Canimm internetten innovita al Instagram sayfasindan çok güvenilir o testler ve çok hassas hem 40 tanesi filan 100 küsur TL filandi yanında 4 gebelik testi
Canım miratech mi ne markası ben laboquick mi ne varya ondan alcaktım aslında da eşim bunu almış

Bu arada kızlar avokadoyu nasıl tüketiyosunuz ya allah affetsin tadı çoook kötüü çok zor yedim

Aynen ben de öyle düşündüm bu ay kuzum

Canım miratech mi ne markası ben laboquick mi ne varya ondan alcaktım aslında da eşim bunu almış
Laboquick de olur ama benim dediğim çok hassas gerçekten biterse ovulasyon görmezsem pik henüz bence al odnan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…