Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 gün üstüste olunca işin aurası bozuluyor pilates dersine dönüşüyor valla yapacak bişey yooook

Aaaa onu benimki ikidir yapıyor napıyorsun be iyice manyaklaştın diyordum.. yoksa yapan mı var?? Benimki gizli gizli google mı karıştırdı acaba
Hahahahahha ayh hahahahahah kız nezaman gorsme seni gulduruyrosun beni baya sesli güldüm beaaa

Gaz yapmaz canım onu bebiştir bebiş
İnşallahhh öyledir bugün kardeşimin kızına bide görümcem in kuzine hediye akmaya gittik doğum günleri yaklaştı resmen içine düştüm magzanin ne güzeller yaa
Rabbim kendi bebegimiz içinde alışveriş yapmayı nasip etsin

Bence her hamilelik farklı ondan dolayı
Doğurdur.. ama şu kasık ağrıları gerçekten çoğu kişide var hep duyuyorum ve okuyorum.. mesela ben de hiç olmaz adet dönemi veya öncesi asla olmaz bazen böyle coook hafif birşeyler hisederim çok az.. ama nerdeyse diguryordum son haftalarda

Daha sonucum.belli değil haftaya belli olacak

Olacak inşallah çok kutlama yapacağız bu grupta

İnşallah canım eşime de dedim artık bu konuda konuşmayalım akışına bırakalım yoksa ne günler ne geçiyor ne de stres bitiyor

Canim.benim Kasım da kimyasal gebeliğim oldu aşılama ile, o zaman resmen böyle sağ kaşığıma iş yerinde bir ağrı girdi ahhh diye bağırdım o derece arkadaşım ne oluyor falan dedi, inşallah bebişin tutunma ağrısıdır seninkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…