Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ovülasyonda kanama olabiliyor gec yumurtlama olabilir 2. Yumurta olabilir vs mutlaka değerlendir
Yanlış anlamadıysam doktorum ultrasonda bakıp 9 mm falan dedi bu yumurta boyu olabilir mi öyleyse küçük bi yumurta değil mi bana yumurta kalitesi artırıcı ilaç verdi bu aydan çok umutlu değil gibiydi ama kan testinde betaya bakmış kafam çok karıştı

Benimde adetime 5 gün var,bş tarafım yapmak istiyo bi tarafım bekle diyo 😅🤦🏼‍♀️ yapsam çıkarmı yoksa çıkmazmı tereddütündyim o yüdne bilgi almak istedim ilk şdrarınızlamı yapmıştınız acaba
Siz hamilelik icin yapacaksiniz sanirim ozaman ilk idrarla daha iyi olur ben ilk idrarla yapmistim adete cok varsa ilk daha iyi olur ama amadet zamanlarında aksamkinde de cikar erken dollenmede de aksamkinde cikar yani supheli son iliskiden 10 gun gecmeli en az
daha cok gectiyse aksamda cikabilir ama henuz erken bu donemlerde ogrenende var moraliniz bozulmayacaksa yapin cikarsa cikar cikmassa adete kdr hala umut var demektir

Siz hamilelik icin yapacaksiniz sanirim ozaman ilk idrarla daha iyi olur ben ilk idrarla yapmistim adete cok varsa ilk daha iyi olur ama amadet zamanlarında aksamkinde de cikar erken dollenmede de aksamkinde cikar yani supheli son iliskiden 10 gun gecmeli en az
daha cok gectiyse aksamda cikabilir ama henuz erken bu donemlerde ogrenende var moraliniz bozulmayacaksa yapin cikarsa cikar cikmassa adete kdr hala umut var demektir
Akşama doğru inşallah yapayım o zaman 1 tane 😊 evet ben hamilelik için yapıcam bende ovulasyon testi yok,normal hamilelik testi var

kızlar korona regliyi değiştiriyor ben hala karantinadayım mu bugun bat gunum 2 gün once kahve lekelenmelerim oldu peçeteye silince şimdi gelen giden yok

Akşama doğru inşallah yapayım o zaman 1 tane 😊 evet ben hamilelik için yapıcam bende ovulasyon testi yok,normal hamilelik testi var
Anladim yani belirtileriniz kuvvetliyse cikmasida muhtemeldir ne kdr ck belirti vr ise okdr beta yuksektir hamilelik durumunda istisnalar kaideyi bozmaz :)
Yapmadan önce biraz idrarinizi tutun hadi gzl hberlerle insallahhhh aminn

Peki bu kanama ilişkiden kaç gün sonra ve adetten kaç gün önce oldu sizin ve ne kadar sürdü
Yanlış hatırlamıyorsam çünkü not ediyorum şimdi baktım eksiğim yoksa yumurtlama gününde gördüm o gün ilişki oldu çatladı yumurta ama ben lekeyi ilişkiden sonra gördüm yoksa ilişkiye girmezdim ama senin daha var yerleşim kanaması değildir büyük ihtimal yumurtlama adetime tam 2 hafta önce görmüşüm

Anladim yani belirtileriniz kuvvetliyse cikmasida muhtemeldir ne kdr ck belirti vr ise okdr beta yuksektir hamilelik durumunda istisnalar kaideyi bozmaz :)
Yaomadan knce biraz idrarinizi tutun hadi gzl hberlerle insallahhhh aminn
Umarım vardır çok istiyorum ilk gebeliğim kimyasal ile sonuçlandı üzüldüm,şimdi belirti yaşıyorum ama umarım psikolojik değildir🤦🏼‍♀️

Yanlış anlamadıysam doktorum ultrasonda bakıp 9 mm falan dedi bu yumurta boyu olabilir mi öyleyse küçük bi yumurta değil mi bana yumurta kalitesi artırıcı ilaç verdi bu aydan çok umutlu değil gibiydi ama kan testinde betaya bakmış kafam çok karıştı
Kaçıncı günündesin belki bir yumurtan çatlamıştır bu 9 mm olan diğer yumurtadır. doktorunda her ihtimali değerlendirmek istemiştir o sebeple hcg de görmek ister

Merhaba 5 haftalık hamileymissin hayırlı olsun ve gözünüz aydın hamilelik belirtilerini yaşadın mı yumurtlamadan sonra ne gibi belirtiler yaşadın bilgilendirirmisin ?
Merhaba hamilelik belirtisini şuan aslında tam anlamıyla yaşıyorum öncesinde sadece göğüslerim çok hassaslasmistik,çok sık tuvalete gidiyordum.Ama şuan adetim 2 gün gecikti ve bel ağrım kaşık agrim bacak ağrısı uyku inanılmaz var 🥰🥰

Adetime 5 gün var ve ovulasyon testi kullanmadığım için yumurtalama ne zaman oldu bilemiyorum malesef,akşam saatlerinde bir etkisi olurmu mesela 3 saat hiç su içme birşey yeme vs falan diye bir özelliği varmı yani yapılması gereken herhangi birşey
O zaman 2-3 saat sıvı almadan yapın. 5 gün önce çok erken zaten, negatif çıkabilir. 2 gün daha sıksan dişini de sabah idrarıyla yapsan?? ☺️

Benimde adetime 5 gün var,bş tarafım yapmak istiyo bi tarafım bekle diyo 😅🤦🏼‍♀️ yapsam çıkarmı yoksa çıkmazmı tereddütündyim o yüdne bilgi almak istedim ilk şdrarınızlamı yapmıştınız acaba
Mühim değil yaa o grup da aynı amaca hizmet ediyor sonuçta 😁

Ben gebelik testi olarak bundan başkasını kullanmam. Beni şimdiye kadar hiç yanıltmadı. Kuruma çizgisi falan da olmaz. Varsa var yoksa yok ☺️ benimkiler yumurtlamadan 12 gün sonra çıkmıştı bu testte. O zamanlar deneyebilirsin. Sabah yapman en iyisi. Ancak HCG biraz yükselirse akşam saatlerinde çıkabilir
Testin adı ne konusmanın başını kaçırdım

Merhaba hamilelik belirtisini şuan aslında tam anlamıyla yaşıyorum öncesinde sadece göğüslerim çok hassaslasmistik,çok sık tuvalete gidiyordum.Ama şuan adetim 2 gün gecikti ve bel ağrım kaşık agrim bacak ağrısı uyku inanılmaz var 🥰🥰
Anladım ne güzel darısı bizlerin başına inşallah 🤗 ben dusunmeyecem artık benimde ilk gebeliğim de tam olarak adetten sonra başladı belirtiler ama kasıkta batma vardı pıt pıt diye şuan o var bilemiyorum yaa kendimi engellemem lazım düşünmemek için

X