Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın. 1 inde hsg cekildim.normalde yumurtlama zamanimda sag kasıgım agrirdi.simdi yumurtlama donemimdeyim ve sol kasigim agriyor.siddeyli bir agri var cekilme gibi. Acaba tuplerim kapali idi acildimi? Sonuclarm haftaya cikacak.

Doktora gidip yumurta takibi mi yaptirsan acaba. Pik olmayinca yumurtlama olmamis mi oluyor. Yoksa zayif yumurtlama mi oluyor. Belki cok koyu olmasi gerekmiyordur.

yok kuzum ya benım hıkayem 2.bucuk senelık.
gecen sene ovulasyon cok kullandım 1 sene pık cok gordum ama nasp olmadı , bu yıl ıkıncı ayım .
evet oyle dıyolar ama adetım duzenlı gec yumurtlama olsa adetım gecıkır , ben bu ısı anlamadım

Doktora gidip yumurta takibi mi yaptirsan acaba. Pik olmayinca yumurtlama olmamis mi oluyor. Yoksa zayif yumurtlama mi oluyor. Belki cok koyu olmasi gerekmiyordur.
kuzu benımde kafam karıstı valla
kasım aralıkta asılama denedım yumurtlamam da normaldı asılama sonrası sanırım kustuler
mart nısan gıbı bır de yumurta takını dusunuyorum tup bebek denemeden once son cırpınıslar

tucimo uzulme hayirlisiyla bu ay olur insallah.
Benim de dun inanilmaz cok agrim oldu kotu bisey oldu diye cok korktum. Bu sabah kadin dogum doktoruna gittim. Ultrasonla bakti. Her sey normal gorunuyor dedi. Ama kese olusmamis daha keseyi gormeden de net bisey soyleyemeyiz dedi. Tekrar kan verdim. Sonucunu bekliyorum. 1000 cikmasini bekliyorum bugun dedi doktor ama carsamba gunu 39 du iki gunde bu kadar artar mi ki bu deger?

Merhaba arkadaşlar ben adetim biter bitmez teste başladım bugün adetimin 20 . Günü ve hala pik göremedim ve benim iki gündür şeffaf uzayan akıntım sağ kasıkta batmam bel ağrım var bu belirtilere göre pik görmem lazım fakat benim testlerim bu şekilde

canım bende aynı durumdayım pık goremedım gecen ay ve bu ay aksam yıne bı bakıcam bakalım, benımde bugun 19.günüm

Canım şöyle söylim iki katı artsa bile yeter şimdilik ama daha çok ta artabilir benim bir tanıdığım 150 den 750 ye çıkmıştı hatta ikiz diye şüphelendik ilk çocukları da ikizdi kadının ama gayet sağlıklı bir gebeliği oldu bebişi doğdu bile o yüzden hcg olaylarına çok takılmayın sadece en az üç kere takip ettirin iki katı artıyor mu diye içini ferah tut inşallah sağlıkla ilerler gebeliğin bizlerede dua et olur mu

benımde 15bat, ve bu ay cok ılgınc test yapmak ıcımden gelmıyor bılmıyorum keyıfsız hısseıdyorum kendımı
Daha cok erken zaten cnm. Elimde 1 tane kaset test var. Bat gunu sabah ya da gelmezse ertesi sabah yapacagim. Beklemek zor ama bati beklemek daha mantikli. Nasil olsa negatif cikinca acaba erken de ondan mi cikmadi diye ikna olmayacagiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…