Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım yumurtlama olmuş senim heraldehic kalmamış baksannna. Olsunnn heriste bı hayır vardır canimmm
ne oldu bitti hiç anlamadım inan. dün beyaz akıntım başladı bide. bugünde bir test yapıcam meraktan bir şansımız vardır belki bu günde beraberiz sonra 2 hafta ayrı olucaz zaten

Tatlım tam tersi de olabilir. İlk hamileliğimde aksine resmen sigarayı yiyesim geliyordu deliriyordum içmek için. Hatta arada bir tek içmeye başlamıştım. Doktorum bu kadar stresin sigaradan daha fazla zarar vereceğini söylemişti. Benim tamamen isteğimle vazgeçtiği gün bebeğimi kucağıma aldığım gün oldu. Benim buram buram anne kokmam lazım diye ağlamıştım. Emzirmeyi bırakana kadar da 2 yıl içmedim. Sonra tam gaz devam ama bu sefer delirsem de o bir taneyi de içmicem çünkü artık şartlar çok farklı
@sedacamasal R Random3 partalina_ Hayat su kızlaar benim bugün yumurta çatlaması gibi beyaz pütürlü akıntım oldu. Yeni çatlamış olabilir mii ua yumurtam kafam karıştı
Tatlım çatladığında akıntı daha şeffaf olur. O yerleşmedendir inşallah ben artık çatlamaz zaten diye iyice saldım valla. Dün ilişki olması lazımdı olmadı. Hayırlısı...

Canım ben 21.gune kadar devam ediyorum iki üç güne bir ilişki oluyor. Doktorlarda zaten 10.gunddn sonra 10guj ilişki diyolar canım. Her ihtimale karşı için raht etmiyor yokksa

Canım ben 21.gune kadar devam ediyorum iki üç güne bir ilişki oluyor. Doktorlarda zaten 10.gunddn sonra 10guj ilişki diyolar canım. Her ihtimale karşı için raht etmiyor yokksa
Valla dün olmadı diye kendimi suçlu hissettim resmen sonra da hep diyroum ki kısmetimizde varsa tek ilişkiyle de olur.. bugünü değerlendiririz artık napalım

kızlar herkese günaydın bugün de inşallah güzel haberler aldığımız bir gün olur. dünkü hamiş haberlerine çok sevindik allah tamamına erdirsin inşallah.
şimdi hamişler size sorum var regl ağrısı hissetiniz mi, adet yaklaşırken kendini hissettiren hepimizin belki farklıdır ama tamam yine geliyo bu adet dediğiniz ağrı. çünkü bana geliyo ve çok umutsuzluğa kapılıyorum

Aynen kuzum ya benimde dün oldu dediğin akıntı dan eğer yeni çatladıysa benim bu ay olmaz zaten moralim çok bozuldu
İğne bu işi garantiye almak için, daha yeni çatlama ihtimali yokki.. ikinci bir yumurta çatlamış olabilir ama o da cooook düşük bir ihtimal yani sağlıklı bir durumda sadece bir yumurta çatlıyor.. bebektir o bebek

Ağrısı kötü oluyor dikkat et kendine fazla yorma kendini ki kanama uzun sürmesin,birde kimyasalın düşüğün arkası çabuk olur derler rahim kendini temizlediği için

Ben de sizinle aynı durumdayım. Bat 15 ve hala pik yok. Gün aşırı denemeler devam ediyor ama umudum yok çünkü 28inde test verdiğimde yumurtlama olmadığını doktorum da söylemişti
valla cok tuhaf gecen ayda pık goremedım ıkı asılama oldum ve yumurta sorunum da yoktu yanı bu ıkı ay canımı sıkmaya basladı ovulasyon da almıycam bı daha boyle daha cok sınırlerım bozluyor. adet olcam nerdeyse pık yok

İki aydır mı deniyorsun. Ben bikaç ay önce pozitif görmüştüm sonra sadece ertesi günü değerlendirebildim olmadı. Sonra test yapmayı bırakmıştım bu ay tekrar denedim test aldığım sayfaya sordum adet olana kadar dene diyor 28. Günümdeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…