Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahh ahh amin canım inşaAllah kendimizi mi dinliyoruz yoksa gerçekten tutunmaya mı çalışıyo bebişler bi anlasak da ona göre davransak kendimi dinlemicem belirti aramıcam diyorum ama hep bişey oluyo vucudumda
Her günümü günlük tutar gibi yazıyorum ki olurda bu ayda olmazsa öbür ay bunları yasadıgımda ümitlenmeyeyim diye. Dediğin gibi sürekli farklı birşy oluyo az önce bi anda belime agrı girdi mesela oturdum yine salak salak gülmeye baslaıdm belirti olabilir diye

Yok üzülmedim kuzum aksine sevindim hormonal bi sorunum yok vücudum kendini hazırlıyor diye sağlık olsun rabbim ne zaman nasip ederse buyursun bebiş

Yok üzülmedim kuzum aksine sevindim hormonal bi sorunum yok vücudum kendini hazırlıyor diye sağlık olsun rabbim ne zaman nasip ederse buyursun bebiş
İsteeeeeeee buuuu okumk istediğimm sozlerrr canım benim.. aynen böyle devam.. marta en geç nisana hamilesin Allah'ın izniyle.. bak görrrr

Offf aynı bensinn bende adet takvimimde not alıyorum belirti oluncada koltuğun köşesine oturup düşünmeye başlıyorum

Offf aynı bensinn bende adet takvimimde not alıyorum belirti oluncada koltuğun köşesine oturup düşünmeye başlıyorum
Sonra elini karnına götürüyorsun henüz varlığı bile belli olmayan bebeğinle konuşuyorsun falan filan dimi Ümit etmek bile o kadar güzel ki inşallah sağlıcakla nasip olur hepimize

Hanımlar iyi geceler. Bat yarın ve benim süt kesiği gibi akıntım var. Adet öncesi olur mu bu

Sarı akıntı üşütme oldugu zaman olur bende ayaklarını sıcak tut. Ne varsa eskilerde varmış patiğini filan giy çıkarma yatana kadar patiğin
Aslında tüm gün evdeyim pandufsuz da gezmiyorum ev cok sıcak tişörtle dolaşıyorum. İnternette kokulu yanma vs varsa enfeksiyon diyorlar ama bende hiçbiri yok sadece sarımtrak bi akıntı

Cok gecmıs olsun en azından hamile kalabiliyorsunuz hem subat sonu gelmeden tekrar yumurtlama bile görebilirsiniz belki de o telase arasında bebiş tutunur siz hic anlamadan bi bakmıssınız hamişsiniz

Sonra elini karnına götürüyorsun henüz varlığı bile belli olmayan bebeğinle konuşuyorsun falan filan dimi Ümit etmek bile o kadar güzel ki inşallah sağlıcakla nasip olur hepimize
Kasıkta batma olan yeri seviyorum genelde orda olduğunu düşünüyorum düşünmesi bile güzel geliyo işte napalımm inşaAllah bir hafta içinde gerçekten bebiş haberini alırızda hakiki bi şekilde mucizemizle konuşuruz

Hanımlar iyi geceler. Bat yarın ve benim süt kesiği gibi akıntım var. Adet öncesi olur mu bu
Ben de adetten bi kaç gün önce sarı akıntı başlar genelde ama süt kesiği gibi ya da beyaz renkte akıntı olunca arkadaşlar gebelikten şüpheleniyo eğer adet olmazsan bi test yap istersen inşaAllah gebeliğin hbercisidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…