Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Muhtemelen 2-3 gün kala yaparım Vücut çok değişim gösterdi bende ama psikolojik diye bekliyorum iki gün önce birisi bana kesin hamilesin dedi kendisi de hamile. Bakalım inşaallah güzel haberler alırız. Belki benden önce alırsın

Bu psikolojimiz bizi her ay hamile olarak gösteriyo zaten bi türlü baş edemiyoruz bununla Hepimiz güzel haberler alalım inşaAllah bende dayanamayıp 3-4 gün sonra yaparım gibime geliyo hamile arkadaşında hissetmiştir belki bakarsın doğru çıkar

Okurken tuylerim diken diken oldu. Allah tez vakitte hayirlisiyla saglikla nasip etsin cnm, herkesle birlikte

Ayyy lütfen inşaallah Rabbim. Allah yanıltmasın onu
Valla kafayı yemeden anne olursak çok şükür

Ayyy lütfen inşaallah Rabbim. Allah yanıltmasın onu
Valla kafayı yemeden anne olursak çok şükür
2 yıldır uğraşıyorum çok şükür kafayı yemedim inşaAllah da yemeyiz adamlar gibi sakin kalmayı beceremiyoruz maalesef Allah hepimizin yardımıcı olsun

Kızlar adetten önce mide bulantısı yaşayanınız varmı ya dün gecede midem bulanmıştı sigaradan dedim ama şimdi hiç içmedim midem çok kötü üşütmedim hatta pijamanın altından dahi tayt giyiyorum nolur yardım edin başımı bile bi tutar etti ağrıyor mu dönüyor mu anlamadım

Yaaa pozitif çok güzel sağlıkla ilerlesin
Ya sanırım öyleymiş evet ama kimyasal gebelik de olabilirmiş 2 gün sonra tekrar kan vermem gerekiyormuş. O yüzden sevinsem mi bilemedim çok karmaşık duygular yaşıyorum öğrendiğimden beri rabbim hayırlısını versin

Çok tebrik ederim hayırlı olsun Rabbim sağlıkla ilerlemesini ve sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin çok sevindim
Aminn canım benim inşallah 10 aydır deniyoruz sonunda çok şükür betamın yükseldiğini görebildim. Ama bakalım neler olcak bundan sonra gebelik kesin mi değil mi henüz bilmiyorum betanın yükselmesi lazımmış

Aklına hic kötü şeyler getirme kimleri gördük burada çok düşükken öğrenip sağlıkla ilerleyen 2 gün sonra aynın yerde kan ver takibini yap mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…