Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy çok üzüldüm canım benim birazda doktorumun ağırlığı üniversitede çok yani onu arayınca kadın doktorda titiz davrnainca herşeyi yaptılar pozitif çıksa balı.okadar uğraştılar negatif çıkarsa kocamın dilinden bu gece durulmaz

Hayır çok iyi dedi gebe kalmaya musaitsin dedi ultrasonda anlardı polikistik over i amh değeri yaşla alakalı ya bende 23 yaşındayım belki ondan bu kadar yüksek çıktı
Olur mu canım yasla cok da alakalı değil amh sadece menopaza yaklasırken düşer

Eklentiler

• IMG_20220203_222908.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 41
Hadi bakalım belli bir süpriz olur hayırlı haberlerini alırız

Ayy buda iyiymiş valla elini kaptrsan kolu kalıyor insanın valla şuan halime gülüyorum rezil olduk

Kızlar birşey sorucam aklıma takıldı,ben Ağustos ve eylülde 11inde,Ekim 13ü,kasım15i,aralık12si,Ocak11i adet oldum,bu ay Şubat 11imi beklemem lazım adet için

Kızlar sigara kullanıyor musunuz bu süreçte bıraktınız mı azalttınız mı sizlerde durum ne ben baya azalttım çok canım isteyince içiyorum ama yine günde 3 4 oluyor
Ben içiyorum yaa 6-7 ye indirebildim ancak daha da azaltıcam inşallah

Hayırlı kandiller size de.. Benim de aynı pazartesi pik oldu salı çatlama oldu. Akşamüstüden beri benim de sağ tarafımda batma oluyor ama benim daha önce de batmalarım oldu ve gebelik malesef yoktu. İnşallah bu sefer olur benim de sizin de, isteyen herkesin de inşallah. Rabbim şu mübarek gecede dularımızı kabul eder inşallah. Siz bir de akıntı demişsiniz benim de yumurtlama akıntısı gibi akıntım var ama artık testim yok o yüzden yapamam, bakalım hayırlısı

Merak etme çift çizgiyi görünce tamamen bırakırsın

27 ya da 28 olması lazım. Test içinde erken kendimi oylamaya çalışayım
Yarın bi erken gebelik testi dene istersen bende kendimi çok zor tutuyorum çok etken biliyorum ama kendime hakim olamıyorum
nasıl sabrediyosun benim bata 7 gün var yapmamak için kendimi çok zor tutuyorum
nerede bu hastane burdakilerde kapıdan kovarlar anca inşaAllah test sonucun pozitif çıkar canım hakkında hayırlısı olsun inşaAllah

Kızlar birşey sorucam aklıma takıldı,ben Ağustos ve eylülde 11inde,Ekim 13ü,kasım15i,aralık12si,Ocak11i adet oldum,bu ay Şubat 11imi beklemem lazım adet için
Çok güzel aplikasyonlar var. Regl döngünü hesaplayan. Ben Flo isimlisini kullanıyorum. Onlardan bir tanesini indirip bu tarihleri girersen ileri aylardaki regl tarihlerini bulabilirsin.. ovulasyon tarihlerini de senin gibi düzenli regl olanlarda epey yakın tahmin ediyor

nasıl sabrediyosun benim bata 7 gün var yapmamak için kendimi çok zor tutuyorum

Valla sabredemedim dün bat günümde test yaptım negatif çıktı ama acaba idrara geçmemiş olabilir mi diye içimde bir heves bekliyorum geciktiği halde testi negatif çıkıp hamileliğini geç öğrenenler var o yüzden umudum var ama bir yandan da kasıklarımdaki sancıyı tanıyorum regl sancısı olduğunu biliyorum yani karmaşıklar içindeyim

Teşekkür ederim mesajınız için hemen bskıyorum

Allah en kısa sürede nasip etsin size de bize de ben hepimiz için kuranı Kerim de okudum namaz da kıldım inşallah Allah kabul eder bu bekleyişimiz biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…