Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım olur da adet olursan ki inşaAllah olmazsın adetinin 2 ya da 3.günü bi doktora görün istersen adetten önce 3-4 gün akıntı olması normal değil hem hormonlarına baktırırsın hem de bi ultrasondan rahmine bakar. Tedirgin etmek için söylemiyorum seni ama böyle durumlarda bazen çatlayamayan yumurta kiste dönüşebiliyo bu nedenle de bi kaç gün böyle akıntı olabiliyo başıma geldi çünkü bi kontrol ettirmende fayda var canım

:))))) kız şubata yeni girdik ne ara açsınlar bismillah benim marttan hiiiiç beklentim olamaz ama yine de keyfi katılırım mart açılınca e sen aç madem
birisi açarsa başa kendimi yazdıracağım 1 mart :) ben çok sık girmiyorum

Aa çok ilginç ve mantıklı geldi

Ahahah ohh çok çok iyi yapıyorsun.. benim de o moda geçmem lazım en azından bi hafta yaa..

Bat tarihi 8 şubat olan kızlar test yaptınız mı bende beyaz akıntı var dünde temizlik yaptım evde sağ kasığıma çok ağrı girdi. Umutlanmak istemiyorum çünkü çok erken daha

Bat tarihi 8 şubat olan kızlar test yaptınız mı bende beyaz akıntı var dünde temizlik yaptım evde sağ kasığıma çok ağrı girdi. Umutlanmak istemiyorum çünkü çok erken daha
Canim batın yakinken çok iş yapma biraz koru kendini her ihtimale karşı.test için erken gibi canimm

Benim bat tarihide 11 şubat 29ocakta da yumurtlama oldu ama bugun beyaz akıntım başladı ve sağ kasığımda batmalar olmaya başladı namazımı kılarken biraz zorlandım hatta benim de belirti için çok erken ama buna anlam veremedim senin yumurtlama ne zaman olmuştu takip etmiş miydin?

Kiar ben acilde yaptirdim yapıyolar siz diyinde geciktim test yaptim cikti rahatsizim belli olmadan ilac icemiyorum vs diyin test istiyorum deyin direk ben gebelik testi icin geldim demeyin

Ya ben bat tarihini yumurta tarihi sanıyordum :) 27 ocak olarak güncelleyebilir miyiz beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…