Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa yan gelip yatacağıma bende bir enerji var kendimi durduk yere yoruyorum.. sürekli ya evde ya dışarıda bir iş uyduruyorum kendime anlamadım 🤣🤣
Ben hiç çıkmıyorum ya sürekli yatıyorum işi bile bilgisayar kucagımda yatarak yapıyorum. 2 dakika dısarı cıktım ondada canım köfte ekmek istedi eve gelip yaptım yedim inanır mısın hala yiyesim var 😄

selam arkadaşlar.. benim bat 15 şubat ...31 ocak yumurtlama günümdü o günden itibaren devam eden sol kasık batması var.. belirti midir yoksa bana mı öyle geliyor..

Klomen kullandığın için mi kan sulandırıcı almak gerekti?
Klomen kan pıhtılaşması yapar mı bilmiyorum ama gecen ay klomen kullanmadığım halde yine kan sulandjrması için kivi greyfurt ye demişti. Aspirinle hamile kalanlar cok duydum kanın daha akışkan olması sanırım gebeliğe yardımcı oluyor

Bugün adet döngümün 3.günü ama hala regl olamadım sabah kan vermiştim beta için sonucu çıkmadı hala. Dayanamadım gittim şimdi ucuz bitane test aldım onda da tek çizgi çıktı puff sanırım bu seferde olmadı☹️
İlk defa test yaptım ve şimdi yeni farkettim ikinci bir yeni çizgi belirmiş. Ama çok silik

selam arkadaşlar.. benim bat 15 şubat ...31 ocak yumurtlama günümdü o günden itibaren devam eden sol kasık batması var.. belirti midir yoksa bana mı öyle geliyor..
Yumurtlama günün daha cok yeni canım

Cok gecmıs olsun belki değerin yükselir benim kuzenim de kahverengi leke seklinde gelmişti bir ay su an kucagında bebeği inşallah saglıklıysa sizinle kalır 🤲🏻

Hala adet olmadın canım bekle bakalım

Canım hayırlısı olsun inşallah aynı durum bende var sabah çok sancım vardı lavoba ya gittim leke gelmiş dedim galiba rgl oldum ama devamı gelmedi birgün bekliycem bende hepimiz için hayrlısı olsun

Neiiiiiiin (Hayiiiiiiir) diyorum artık düşün almancami ortaya çıkarttınn be kadinnn 🤣🤣🤣 ... Akıntı şeklinde olması iyi bir haber.. şu ağzını hayra aç datlummm bir artık 🙄

Hayırlısı ni dile bol dua et.. (arkadaşıma diyorum nefsim sen anla :olamaz: )

Benim senden hala umudum var canım 3gün böyle lekelenmeyle adet gelirdi bence. Belki de tutunmaya çalışıyodur hemen umudunu kesme adetinede daha 3 gün var. Yarın sabah da adet olmazsan bence bi erken gebelik testi yap bakarsın pozitif çıkar🤲🏻

-Arwen- -Arwen- nasılsın tatlım devam ediyormu lekelenme iyimisin

Sen naptın canım söküldün mü
Canlarım işlerim yoğun yazamadım kusura bakmayın, henüz bi sökülme olmadı ama leke devam burdan regle bağlar ya eminim artık karın ağrım bel ağrım falan var. Doktoru aradım gebelik yok dedi testi sorduğumda doğru düzgün bişey demedi valla anlamadım sonra millet aile hekimine laf etti oluyo e bilgi ver bari biraz da laf etmeyelim😑 testin azizliğine uğradım sanırım ve incirdi avokadoydu vs takviyeler belki de öne çekti regli hormonlarımın dengesini bozdu böyle günlerce süren lekelenmeyle başladı regl diye düşünüyorum açıkçası. Hayırlısı olsun kızlar ben sizin kadar üzülmedim ya sakin olun😅🥰napalım her nasip vaktine esirdir kökü bende olur bakalım acelemiz yok😬❤️

Kısmet diyorum artık. Mart ayını açan yok mu :)
:))))) kız şubata yeni girdik ne ara açsınlar bismillah😅 benim marttan hiiiiç beklentim olamaz ama yine de keyfi katılırım mart açılınca😬 e sen aç madem☺️

Canlarım işlerim yoğun yazamadım kusura bakmayın, henüz bi sökülme olmadı ama leke devam burdan regle bağlar ya eminim artık karın ağrım bel ağrım falan var. Doktoru aradım gebelik yok dedi testi sorduğumda doğru düzgün bişey demedi valla anlamadım sonra millet aile hekimine laf etti oluyo e bilgi ver bari biraz da laf etmeyelim😑 testin azizliğine uğradım sanırım ve incirdi avokadoydu vs takviyeler belki de öne çekti regli hormonlarımın dengesini bozdu böyle günlerce süren lekelenmeyle başladı regl diye düşünüyorum açıkçası. Hayırlısı olsun kızlar ben sizin kadar üzülmedim ya sakin olun😅🥰napalım her nasip vaktine esirdir kökü bende olur bakalım acelemiz yok😬❤️
Canım benim hic belli olmaz 2 kere yumurtlama gördün sonuçta bekle bakalım 3 günümüz var sonuçta, benim de sabah negatif çıktı testim regl gelecek fikrine alıştırıyorum kendimi sarsılmayayım diye hakkımızda hayırlısı sağlık olsun ne diyelim🌸

Hanımlar adete 13 gün var , dün ve bugün kremsi beyaz ama şeffaf değil akıntım var geçen aylarda hiç bu kadar akıntım olmamıştı maya vs şeylerden şüphelendim ama idrar yaparken bi sorunum yok
Ovülasyon testi de yapıyorum hani acaba doğurganlık mı diye ikinci çizgi çok silik ama akıntım var , uygulamaya göre dün en yüksek gündü ve akıntım da o gün başladı ama ovülasyon testine göre yumurtlama yok anlamadım bende acaba nedendir ki bu akıntılar adet yaklaştıgı için mi acaba diyorum ana ilk kez bu kadar geliyo 🤷🏻‍♀️

X