Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen aynen öyle birşey
Hatta o hanımefendiye de söylemiştim bayılırım öyle kocakarı işlerine diye de hamilelik testinde negatif gördüğüm ve elimde test olduğu için yapmadım sen yap testsiz bacıı bizi çatlattın bari onu yap azıcık daha heyecan olsun

Yaa organik yapılan hamilelik testleri vardı hiç duydun mu limonlu mu karbonatlı mı öyle bişey

Ay ben burda birinden çamaşır suyu ve tuz duymuştum sabahki ilk idrara 1 yemek kaşığı çamaşır suyu döküyomuşsun köpürürse hamileymişsin
Aklımı mi çelmeye çalışıyorsunuz siz

İşin kötüsü o malzemeler bile yok bende

Merhaba beni de ekler misiniz 6 Şubat

Anladım canım teşekkür ederim

Bu tarz şeyler herkes te farklı etkisi oluyor sanırım. Haftaya doktora gitcem kist miyom vs yok derse inşallah, İbrahim saraçoğluna bolca dua etcem

Ahh benim de çikolata kisti belası var 1.8 cm diyorlar engel değil diyorlat ama 14 aydır olmuyor da. Senin ilk çocuk mu olacak. Kist ne alemde şuan peki geçti mi canım
1.8 engel olmaz ama yapışıklık yoksa tabi. Evet ilk çocuk olacak, ben ennson gittiğimde 4-5 cm dedi ondan sonrada gitmedim cok fazla takıp stres olmakta etkiliyor doktorum 6 Ay dene olmazsa gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…