Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon lari nereden ve ne kadara alıyorsunuz kızlar

Kızlar selam yumurtaya ya da çatlatmaya ihtiyacımız olduğunu nasıl tayin ediyorsunuz? İncir ve havuç kürü için soruyorum.

Kızlar selam yumurtaya ya da çatlatmaya ihtiyacımız olduğunu nasıl tayin ediyorsunuz? İncir ve havuç kürü için soruyorum.
Dr bilir bunu yumurta takibi yaptirin ve kan degerlerinizden yumrta rezervine bakar
Ovulasyon testide kullanabilirsiniz ordanda belli oluyor ben oyle bakiorm sahsen

Adet bitiminden 3 ile 7 gün içinde diyor saraçoğlu indi şöyle eğer adetken yada adete yakın yapmışsan kanama arttırmak gibi bir durumu var sende öyle olmuş ama olsun içini temizler lakin kist için yapacaksan adetten 3 gün sonra başla en erken.sonra 15 gün yap bırak çocuk için yapacaksan bıraktıktan 5 gün sonra devam etmek gerekli normalde ama onu bebek içinse devam etme çünkü rahim inceltiyor.bebek tutunmasını zorlaştırıyor

Hoşgeldin bacım.. oğlun haklı kardeş Sevgisi çok güzel brisey Rabbim eksiklerini göstermesin çok sveiyorum onları.. İnshaAllah Rabbim size yeniden Nasib eder en kısa zamanda

Dr bilir bunu yumurta takibi yaptirin ve kan degerlerinizden yumrta rezervine bakar
Ovulasyon testide kullanabilirsiniz ordanda belli oluyor ben oyle bakiorm sahsen
Amh ise eğer 1.83 çıktı. Hamile kaldığında gel dedi ve hala yok. Gitmeyi düşünüyorum açıkcası. Denemenin ilk ayları dehşet sancılar göğüs hassasiyeti sık idrar bel ağrısı vardı baya ümitlenmiştim. Artık onlar da yok ağrı falan da sıradan adet sancıları gibi. Hayırlısı ne diyeyim

Prolaktinine baktirdinmi acaba hic bende aklima gelenlerinsoluorm Rabbim insallah nasip etsin birde baska drlara gt dicmde emnm hersyi yaptirmisimdir bazende nasip artk bilemiorm burdan ii arastirin uzun sure kalamayanlari
Ovulasyon deneyin derm belki tam gunleri atliyorsnz bn mselq gec yumrtluorm 16.17.20. Gunler arasi meger hep erkenden brakiormsm

Canım daha ocak bata 9 gün var bi bekle dur bakalım belki regl olmican

Yok sadece amh ve inüsiline bakılmış. Amin inşallah isteyen herkese. Ovülasyonu yeni öğrendim onu da bakıyorum ama 30 aralıkta oldum adet 18. Günü şimdi başlasam 4 5 günlüğüne kaset teste geç mi kalırım? Şubatta mı başlasam bilemedim.

Yarın başlıyorum bakalım kuzum, sonucu buraya atarım siz bakarsınız olur mu yeniyim bu işlerde anlamıyorum
Canım ben adetim geciktiğinde hem sökülsün diye hem de aşırı şiştiğim için soğan kürü yapmıştım içmeyi bırakana kadar deli gibi söküldü o yüzden asla tavsiye etmiyorum. Adet düzenliyo vs deniyo ama ilk aylarda baya çok adet getiriyomuş bikaç ay dişini sıkarsan düzene giriyomuş ben dayanamadım açıkçası psikolojimi de etkilemişti, normalde de çok yoğun oluyo bide öyle uzayıııp durunca öf dedim saldım
Beni de ekler misiniz 1 Şubat.çatlatma iğnesi oldum bekliyorum inşallah uğurlu gelir hepimize
Hoş geldin, ekledim canım şubat hepimize şans getirsin

13 şubat canım beni de ekler misin

Yaa organik yapılan hamilelik testleri vardı hiç duydun mu limonlu mu karbonatlı mı öyle bişey
Ay ben burda birinden çamaşır suyu ve tuz duymuştum sabahki ilk idrara 1 yemek kaşığı çamaşır suyu döküyomuşsun köpürürse hamileymişsin

Yaa organik yapılan hamilelik testleri vardı hiç duydun mu limonlu mu karbonatlı mı öyle bişey
Duymazmiyim.. yıllar önce denerdjm bende birşeyler.. bide çengel ignemi atiliyordu ne idrara işte paalanirsa pozitifmiydi neydi hahah.. karbonatta sanırım idarar atınca kopurursemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…