Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum ben kullanıyorum bir aydır düzenli olarak ayrı ayrı tüketiyorum karışım şeklinde almadim, ari sütünu yarim cay kaşığı, propolisi 10 15 damla, poleni 1 tatlı kasigi, doğal bali da ceviz batırıp tüketiyorum 😋 faydasını gördüm çünkü hamile kalabildim bu ay, bir sene sonra kimyasal oldu ama olsun bu aydan umidim var inşallah olur
Bende aktardan aldım bugün ama benimkini karıştırdı sabah akşam bir kaşık sende eşinde ye dedi. Ocak ayından takip ettim seni nasip öyleymiş canım. Sağlıkla bu ay inşallah güzel haberi alırsın 🙏🏻🙏🏻

kızlar merhaba şubat ayı için bat 17 si bende katılabilirmiyim

Benide alirmisin iz aranıza 🤗
Tabii bat nedir☺️
Merhaba:KK200: bu topiğe katılabilmek için üye oldum 11 şubat benide yazar mısınız❤️

Selammm bir ben eksiğim :KK49:bat 23

Balım beklenen geldi benide güncelle bat 11 şubat
Hepiniz hoş geldiniz canlar ekliyorum hepinizi🌸 şubat hepimize şans ve bebiş getirsiin🍀

Kızlarr soğan kürü yapanınız var mı.
Geçen sene denediğimde hiç böyle etkiler olmamıştı. 2 gündür içiyorum ara ara pıhtı şeklinde ara kanamalar oluyor. Bırakmalı mıyım yoksa normal mi. Temizlendiğini mi gösteriyor acaba.
Canım ne zaman başladın.adet başlangıç tarih nedir ve günün hangi zamanlaması içiyorsun ne şekilde haşlıyorsun bunların hepsi önemli bu konuda yazarsan yardımcı olayım bildiklerimle

Supersinn 👍🏻😁.. Rabbim isnhaAllah kısmet eder bize..
Bu arada canım gece biraz kanama oldu adet oldum sandım ama öyle sökülmedi arkası gelemdi hemen azaldı ve şuan yok durdu. Adet olursam arkası gelir böyle yapmaz söker yada hiç gelmez bı var bı yok olmuyor bende..

Vallahi bilemedim biliyor gebelik varsa düşük tehlikesi mi yoksa polikistik over yine bana oyun mu oynuyor anlamıyorum.. test yapicam inshallah bugün değilde sabah yapicam cunki evde henüz test yok . Ona göre ilk idrarla yapmak istiyorum.. ufffff azucuk gicikk oldumm

-Arwen- -Arwen- bak gardasimmm goryonnnuu neler oliiii
Ay test yap be kadın çatladıkkk🤣

Beni de yazabilir misin canım şubatta ne zaman adet olcam belirsiz gene klomen+çatlatma ipnesi kullancam büyük ihtimalle. Bugün adet oldum insallah yepyeni ay güzel umutlarla gelir hepimize 🙏🏻🙏🏻
Canım bat belli olduktan sonra ekleyeyim seni, inşallah güzel haberler verelim şubatta🌸
ben arı sütü denemedim çünkü çok ağır bir şey olduğunu biliyorum hormonları bozabilir. Eşimle birlikte bal polen tüketiyoruz.
Polen nasıl kullanımı canım? Bugün çevremde aktar bulamadım da yarın tekrar bakcam önerebileceğin bir marka var mı?

Kızlaaar ben ovülasyon testi aldım, yarın yapmaya başlicam da gün içinde mi yapmalıyım vakti vs var mı ya?

Canım bat belli olduktan sonra ekleyeyim seni, inşallah güzel haberler verelim şubatta🌸

Polen nasıl kullanımı canım? Bugün çevremde aktar bulamadım da yarın tekrar bakcam önerebileceğin bir marka var mı?
Tamam canım doktor adetin 3 günü gel dedi gene çatlatma iğnesi vs vurulcam o zaman söylerim ben sana

Kızlaaar ben ovülasyon testi aldım, yarın yapmaya başlicam da gün içinde mi yapmalıyım vakti vs var mı ya?
En güzeli bence öğleden sonraki satler 5 e kadar.. ben yapmıştım sanki o saatlerde daha belli oluyor.. özellikle 2, 3 ve 4 gibi bunların arasından seç ve hergün aynı saatte yap iki saat bişey içme... Günde iki kez test yapma kafan kariisir hergün aynı saatlerde yap.. birde biter bitmez başla adeet biter bitmez

Canım ne zaman başladın.adet başlangıç tarih nedir ve günün hangi zamanlaması içiyorsun ne şekilde haşlıyorsun bunların hepsi önemli bu konuda yazarsan yardımcı olayım bildiklerimle
Canım daha dün sabah başladım. Ctesi bitti adetim.sabah 7 de okula gitmeden aç karna içiyorum bide saat 5 gibi akşam yemeğinden önce..
1 buçuk su bardağı suyu kaynatıyorum içine soğanı dörde bölüp atıyorum kabuğunu soyup. Kapağını kapatıp 5 dk kaynıyor. Sonra süzüyorum ılıktan sıcak olcak şekilde içiyorum canım

Bende aktardan aldım bugün ama benimkini karıştırdı sabah akşam bir kaşık sende eşinde ye dedi. Ocak ayından takip ettim seni nasip öyleymiş canım. Sağlıkla bu ay inşallah güzel haberi alırsın 🙏🏻🙏🏻
İnşallah hepimiz güzel haberler alalım canım şifa olsun sana da inşallah benim de eşim yiyor ama oranını bilmedigimizden karıştırmadik biz karışım daha pratik tabi inşallah vesile olsun 😍

Selam kızlar kendimi az tanitayim. 😊
Ben 11 yıllık evliyim 1 tane erkek yavrum var ondan önce 1 kist ameliyatı geçirdim kadınsal. Yawrum 7.5 yaşında. Artık kardeşi olsun istiyor. Aksine bir de çevremizde herkesin kardeşi var yada doğurmak üzereler çocuğum çok üzülüyor. Aslında benm hayeller im vardı çalışacaktım. Ama çok yalnız yawrum. Biz aslında 2020nin şubat ayında karar verdik. Martta pandemi geldi hersey alt üst oldu. Gelecek kaygısı başladı vazgeçtik. Tabi pandemi bitecek sandık. 2 yıl geçti. Artık beklemek istemiyorum bende. Bu illet gitmeyecek.

Allah hepimiz için hayırlı olanı nasip etsin. Bende bide yumurta tembelliği var ocak ayında tutamayacağın eminim oyuzden beni şubata yazın. Bat 29

X