Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr soğan kürü yapanınız var mı.
Geçen sene denediğimde hiç böyle etkiler olmamıştı. 2 gündür içiyorum ara ara pıhtı şeklinde ara kanamalar oluyor. Bırakmalı mıyım yoksa normal mi. Temizlendiğini mi gösteriyor acaba.

Bence devam et temizlensin.. öyle çok büyük bir zararı olmadığı sürece bırakma..

Bence devam et temizlensin.. öyle çok büyük bir zararı olmadığı sürece bırakma..
Şiddetli bir ağrı vs olursa bırakırım ama hiç ağrı yok sadece ara kanama oluyor temizleniyor gibi peki özür mü sayılır yoksa gusül almam mı gerekir bilemedim

Aynı şey benim de basıma geldi birde bana sordu sence ne olabilir diye :)

Ben yaptım kist için yapılıyorsa 4 ay üst üstte ilk ay 15 gün diğer 3 ay 10 gün. Saracoğlu’nun sitesinde ki adrese mail atmıştım bu şekilde söylediler.

Şiddetli bir ağrı vs olursa bırakırım ama hiç ağrı yok sadece ara kanama oluyor temizleniyor gibi peki özür mü sayılır yoksa gusül almam mı gerekir bilemedim
Ara kanama olayı bende de oluyor geçen gün diyanetin fetva hattını arayıp sordum 10 günden sonra özür sayılır almanıza gerek yok dedi.

Yaaa şaka gibiler senin nedir hikayen
Ben 8 yıl önce çikolata kisti ameliyatı oldum uzun yıllar kist için tedavi gördüm bir kontrolde kendi doktorum yerine başka doktora gitmiştim gitmez olaydım :) şimdi gebelik istiyorum bakalım hayırlısı :)

Benide alirmisin iz aranıza

Bak bir örnek

Eklentiler

• D81D5F7A-4CDA-45BC-800B-38DCCDBB5D96.png
    371,6 KB · Görüntüleme: 44
Ahh benim de çikolata kisti belası var 1.8 cm diyorlar engel değil diyorlat ama 14 aydır olmuyor da. Senin ilk çocuk mu olacak. Kist ne alemde şuan peki geçti mi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…