Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkesin derdi kendine buyuk kiminin pirlantasi kucuk kiminin ekmegi bayat...
Mersi :)))
Supersinn .. Rabbim isnhaAllah kısmet eder bize..
Bu arada canım gece biraz kanama oldu adet oldum sandım ama öyle sökülmedi arkası gelemdi hemen azaldı ve şuan yok durdu. Adet olursam arkası gelir böyle yapmaz söker yada hiç gelmez bı var bı yok olmuyor bende..

Vallahi bilemedim biliyor gebelik varsa düşük tehlikesi mi yoksa polikistik over yine bana oyun mu oynuyor anlamıyorum.. test yapicam inshallah bugün değilde sabah yapicam cunki evde henüz test yok . Ona göre ilk idrarla yapmak istiyorum.. ufffff azucuk gicikk oldumm

-Arwen- bak gardasimmm goryonnnuu neler oliiii

Sende supersin cnm bu soyledigin hamilelk disinda cok az basa gelir ama bilemedm tabi umit vermekte istemem suan hersy olabilir dilerim Allahtan sonuc pozitif olsun tabiii
bende de pco vr pcodan sonra cesit cesit adet gormeye basladm ama ole durup hic tekrr olma durumu olmadi bnde hic insallahh gzl hberlerini aliriz bugun hic gelmesse artk umitlencm bn sanki :))

ahhh canimm İnshaAllah.. dediğin gibi olur ikimizde isteyen herkesde sevinsin en kısa zamanda

Merhaba arkadaşlar folik asit takviyesi olarak ne kullanıyorsunuz ben multivitamin kullanmak istiyorum zira başka eksikliklerim de var ayrı ayrı almak istemiyorum. Elenatal hakkında bilgisi olan var mı. İlk gebeligimde elevit çok mide bulantısı yapmıştı hiç içememistim

Aminnnn insallah varmi bole kasik basltmalari kasiklrda kemik agrilari gerilmeleri flan
sat ne zaman
Var canim olmamı sağ tarafimda oluyor bazen birseyler bugün belimede vuruyor arada en çok alttan sokulcekmiss gibi ağrılar oluyor
Sat 14 aralikti

Var canim olmamı sağ tarafimda oluyor bazen birseyler bugün belimede vuruyor arada en çok alttan sokulcekmiss gibi ağrılar oluyor
Sat 14 aralikti
Himmm ozaman bir gecikme soz konusu ama pcoda bazen olabiliyor hatta bnm hep gecikir prolaktinden dur bakalm umit vr belrtilerde vr bakalum ne olcak :)) merkla bekliommmm

Beni de yazabilir misin canım şubatta ne zaman adet olcam belirsiz gene klomen+çatlatma ipnesi kullancam büyük ihtimalle. Bugün adet oldum insallah yepyeni ay güzel umutlarla gelir hepimize

Himmm ozaman bir gecikme soz konusu ama pcoda bazen olabiliyor hatta bnm hep gecikir prolaktinden dur bakalm umit vr belrtilerde vr bakalum ne olcak :)) merkla bekliommmm
Bende gecikme olmuyor işte... Olmadığı gibi erkende gelir hep adetin bazen 1 hafta bile erken gelir.. günü günü gününe gelmez.. çok nadir gecikirsede böyle muammali işler oluyor.. 2020 senesinde geciktim baya şüphelerim oldu testler negatifti ama bence HCG hormonu yoktu henüz sonrada bir geldi adetim pir geldi söküldü döküldü o gün çok fena ağrım oldu.. yıllar önceki düşüğe benzettim ağrısını hatta az kalsın eşime dicektim acile gidleim biraz dinince vaz gectkm.. biseyler olmuştu bekkide kimyasal.. ondan sonra bidaha gecikmedim sadece belki bir iki hafta oda stresli dönemimde..ayrıca geciksemde ağrılarım olmazdı aslaa.. sağ tarafimda yaşıyorum şuan herşeyi ozamanlari aynisiydi benim sağ hep nedense

Benimde hamileyken ilk sag idi sonra sol a gecti ve solda kaldi hadi bakalm maasallah masaallahhh :))) yani onceki olayda muamma ama cock dusurmek asiri zor geciken adet olmakta sancili artk Allah blior bosver sn bilme zten Rabbim insallah nasip etsin saglikla sabahmi test yapcn ayyy bnide heycnlandirdin hahah

Sen öyle değince benide heyecanlandırdın sabah yapayım dedim sonra bide sabah niye yapmadım diye pişman olmam en azından sabah yaparım.. negatifse adet olmayı beklerim ay sonuna kadar sonra doktora..

Zaten negatifse öyledir sanirm kanda son tes yaparım.. ordada cikmaSa artık yoktur bence ..

Çünkü ilişki değerlendirme

27 ve 30 Aralık sonrada 02 ve 05 Ocak.. sonrada bişi olmadı zaten çunki hastayız

Bizim organik balımız var kuzum dedem yapıyor ama polen sütü falan burda kızlardan öğrendim eşime yedirsem mi diye düşünüyorum sadece bal mı kullansam acaba
ben arı sütü denemedim çünkü çok ağır bir şey olduğunu biliyorum hormonları bozabilir. Eşimle birlikte bal polen tüketiyoruz.

Ben kahverengi lekelenme nedir bilmezdim sabahları sancıyla sökülürdüm, korunmayı bıraktım; adet öncesi kahve leke sonra sancı sökülme olarak yaşamaya başladım o zamanlar hep hamileyim galiba diye seviniyordum .
3 aydır adetim 1 gün kahve leke 1 gün pembe leke sonra yoğun sancı ve sökülme olarak bitiyor.
Bu gebe kalma süreci psikolojik ve fiziksel olarak bünyeyi baştan aşağı değiştiriyor.

canım sen bir yerlere yanlış bir bilgi girdin galiba şuan 1 haftalık gebe gözüküyorsun.

Evet keisnlike katılıyorum.. ama o sene gerçekten öyle bir piskolojide değildim sonradan çıkan belirtiler filan öyle gelişti a.a başta hiç öyle düşüncem yoktu olursa olur gibi.. çunki ben yıllar önce bu yatıp kalkıp bebek düşünmek olayını kaldirmsitim senelece boşverdim yani.. o yüzden tam olarak piskoljikmiydi degilmiydi ayırt etmek zor.. İnshaAllah hepimiz en kısa zamanda yaşarız anneliği

Tamninen suan cikar ozaman sabah olsa daha ii tabiii. bn hamilelklermi 11. Gnlerde ogrenmstm birinde gec dollenme olmasina ragmen hadi bakalm sabaha ya nasipppp :)))

kızlar ya gebeliği öğrendiğimiz zaman bebiş en fazla kaç haftalık oluyor? yani ben şubatta gebe olduğumu öğrendim diyelim 4 haftalık falan oluyor mu acaba ?

Tamninen suan cikar ozaman sabah olsa daha ii tabiii. bn hamilelklermi 11. Gnlerde ogrenmstm birinde gec dollenme olmasina ragmen hadi bakalm sabaha ya nasipppp :)))
Eism geldi eczanelerde sadece o çok pahalı testlrden varmış..bende şimdi netten sipariş vericem oda 2 güne gelir olsun napalim eminim vardır bir hayır bundada

Kızlar merhaba
Benim de 16 ocaktı adet tarihim
Olmadı hala
Test yaptım bugün yok.
Beni de yazın aranıza regl olursam ovülasyom testleri almayı düşüniyorım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…