Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlaarr batı 9 10 11 şubat olanlar var mı belirtisi olan belirtisi olmayıp belirti arayan
Benim 9 Şubat Bat kasıklarımda dolgunluk ve ağrı var özelliklede eğilip kalkarken içimde bir şey sıkışıyor gibi hissediyorum ayrıca belimdede ağrı ve hafif bulantım oluyor ara ara. Ancak Covid’im şu an belki bundan dolayı bunları yaşıyorumdur.

Covid Testi verdiniz mii çıktı mı sonucu ?

Kesinlikle sadece reçelle karıştırıp yiyebildim yağ ile reçeli karıştırmış gibi oldu en azından bu limon ve tuzla yiyenler nasıl yiyebiliyo yahu bende asla gitmedi yağlı yağlı tadı
Bende avakado yu Yoğurt ve sarımsak il ezip öyle yiyordum ancak başka türlü gitmiyor du ya da meyve salatası gibi karışık meyveler le yiyince de yiyebiliyor dum tüp bebek zamanımda

Kesinlikle sadece reçelle karıştırıp yiyebildim yağ ile reçeli karıştırmış gibi oldu en azından bu limon ve tuzla yiyenler nasıl yiyebiliyo yahu bende asla gitmedi yağlı yağlı tadı
Reçelmiii iyi fikir avokadoya deli olanlar bile var ya onlara özendim

Yaptım bacım oturdum yine negatif
Erken gebelik mi yaptın kuzum hic mi yok ya çizgi
Testi atta bakalım kuzum yaa
Ya evet hic test atılmıyor bu topige birileri yapsa da atsa çizgi arasak valla benimkinde tereddütlü bir durum olsa ben atacaktım ama flashla içinde buldum kil gibi bir gölge cikiyor onu da çekemiyorum yani

Bu arada artimed te kuruma çizgisi çıkıyor saatler sonra ya sanki pozitifmis gibi motive ediyor beni bakıp bakıp duruyorum laboquickte hic çıkmazdı artimed beni oyalıyor aksama kadar gidip gelip bakıyorum hayaller kuruyorum kafayı yedim iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…