Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin insallah sizin ilkmi ne zamandir dusunuyorsunuz
kuzum 3 yıllık evlıym bende ılk sene korunduk ıkı seenedır ıstıyoruz ıkısene 3 ay oldu.
ıkı asılama oldum ılkı kımyasal gebelık ıkıncısı negatıf.
suan beklıyoruz baya yıprandım tekrar bır tedavı dusunmuyorum kısa vaadede, yasımda 31 olacak subatta ama Allah buyyuktur ya bu sene olacak ınsallah ıcıme doğuyor:anne::KK200:

Hayir.. umutusuzlukk yokk :KK20:.. daima poziitf olacaksın sonra sende pozitifleri göreceksin isnhaAllah 🤲🏻😊
6.5 senede yasadiklrimi anlatsam sen bile umutsuzlasirdin :) tabiki icimde her zmn parlayan ufak bir ışık oluyor o da yalnizca Allaha inancmdan umtsuz olamiyorum ama ne bilim yillar yordu :))

kuzum 3 yıllık evlıym bende ılk sene korunduk ıkı seenedır ıstıyoruz ıkısene 3 ay oldu.
suan beklıyoruz baya yıprandım tekrar bır tedavı dusunmuyorum kısa vaadede, yasımda 31 olacak subatta ama Allah buyyuktur ya bu sene olacak ınsallah ıcıme doğuyor:anne::KK200:
Cok gecms olsun tez vakitte Rabbim nasip etsin saglikla... bnde 34 olcm yakinda 6 bucuk yildir evlym hep istedm ama olmadı kısmet belkide yasimdn dolayi uzuluyorum gencken dahavumutluydm :))

Cok gecms olsun tez vakitte Rabbim nasip etsin saglikla... bnde 34 olcm yakinda 6 bucuk yildir evlym hep istedm ama olmadı kısmet belkide yasimdn dolayi uzuluyorum gencken dahavumutluydm :))
haklısın kuzum ama hıc oyle dusunme esımın bır akrabası 38yasında 7sene bebeklerı olmadı suan bebısı bır yasında.
ınsallaahhh Rabbım en kısa zamanda nasıp etsın, amınnn

haklısın kuzum ama hıc oyle dusunme esımın bır akrabası 38yasında 7sene bebeklerı olmadı suan bebısı bır yasında.
ınsallaahhh Rabbım en kısa zamanda nasıp etsın, amınnn
Yani tabi olcaksa 45 de de olur ama ozmaanda cocuguma doyamadan gocup gitcem yani bu annelik ne zor daha cocugm olmadn bircok seyin derdine dustum :))

guzular bende 1 buçuk senedir evliyim. ilk aylar hemen olmasın diye istmedik geri çekilme yaptık.sonra artık olsun dedik haziran temmuzdan beri istiyoruz ama olmuyo.Bakalım yeni umutlarla Şubata inş :halay:

6.5 senede yasadiklrimi anlatsam sen bile umutsuzlasirdin :) tabiki icimde her zmn parlayan ufak bir ışık oluyor o da yalnizca Allaha inancmdan umtsuz olamiyorum ama ne bilim yillar yordu :))
Kimin ne kadar yıl ne yaşadıgi hiç belli olmaz belki ben senden daha uzun bir süredir bekliyorumdur 😉😁

Kızlar 31 aralıkta çatlatma iğnesi yapıp 11.gün kab testi vermiştim negatif çıktı. Bugun 17.gün olmasına ragmen regl olmadım normal de ocak 14 yada 15inde olmayı bekliyordum. Sizce neden? Bu durumu yaşayan var mı

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@Balim2518 Ocak
@ssedays21 Ocak
@majamuge29 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@seklla2 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@minezmn415 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
@Ruyaperisi6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
S sonsuzaskk 8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek 10 Şubat
@Sifonella10 Şubat
@Arianaa10 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
@asunny15 Şubat
@heraa2015 Şubat
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi 15 Şubat

Hayırlı olsun. Hepimize uğur getirsin inşallah 🙏🙏 13 şubat diye beni ekleyebilir misin

Kızlar 31 aralıkta çatlatma iğnesi yapıp 11.gün kab testi vermiştim negatif çıktı. Bugun 17.gün olmasına ragmen regl olmadım normal de ocak 14 yada 15inde olmayı bekliyordum. Sizce neden? Bu durumu yaşayan var mı
Geç döllenme veya mevsim geçişi stres hormon durumlarından adet görememe olabilir canım tekrar test yap kan ver bikaç gün daha olmazsan ve negatif çıkarsa bi doktora görün bence
Hayırlı olsun. Hepimize uğur getirsin inşallah 🙏🙏 13 şubat diye beni ekleyebilir misin
Teşekkürler canım hoş geldin çok amin🍀

X