Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

çatlakçım güle güle kullansın inşallah oğluşun.

sagol canım benim seninkilerede bayıldım yaa çok tatlılar Allahım giymesinide nasip etsin inş güzelim valla insanın herseyde aklı kalıyo Allahım bebeklerimizin kullanmasınıda nasip etsin inş saglıklı sıhatli......a.s.

ben daha bişey almadımm,, inatla da almayacağımmm, ama annem örmeye başlamış, çocuğun yorganını da hazırlayacakmış, yapsın bakalım..

Ben de koycam ben deeee ama üşeniyorum işteyim zaten aldıklarınız çok tatlı kızlar güle güle giysin yavrularımızzz

yok güzelim henüz belli değil ismi. kararsızız. arkadaşlar ne güzel şeyler almışlar.bizde epey bişeyler aldık. ama resim koyamadım hiç makinem bozuk olduğu için. dün de molfix in bebek bezinden aldık 66lı.. ee yavaş yavaş depolamak lazım demi. çok heyecanlıyım. günler çabuk geçiyor kıslar. allah hepimizin bebeğine sağlık versin..

badylerımız

tulumlarımız 6.ay

tulumlarımız 3.ay

yenı dogan tulumlarımız

hastane cıkısı

fotoğraf makinam bozuk olduğu için aldığım siteden resimleri ekliyorum

hayırlı olsun bebişinin yeni cicileri çok güzeller şifonyeri kaça aldığını sorabilirmiyim

canım 55 ytl ye yaptırdık siteden resmini bulduk götürdük mobilyacıya yaptırdık aynı model
i

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…