Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

1001500nt4.jpg

w640.png

şapkamız,kilotluçoraplarımız,göbekbagımız,su torbamız,kesemiz,eldivenlerimiz

çatlakçım güle güle kullansın inşallah oğluşun.

sagol canım benim seninkilerede bayıldım yaa çok tatlılar Allahım giymesinide nasip etsin inş güzelim valla insanın herseyde aklı kalıyo Allahım bebeklerimizin kullanmasınıda nasip etsin inş saglıklı sıhatli......a.s.

ben daha bişey almadımm,, inatla da almayacağımmm, ama annem örmeye başlamış, çocuğun yorganını da hazırlayacakmış, yapsın bakalım..

Ben de koycam ben deeee ama üşeniyorum işteyim zaten aldıklarınız çok tatlı kızlar güle güle giysin yavrularımızzz

evet canm :dance: masallah baya büyümüs seninkide annesi :ecrin_bebek:
isim konusunda kararsizim cnm esim ben ve annem karar vericez bu defa
gecen sefer söz vermistim anneme sen koyarsin diye
simdi kendim bisey koyarsam ayip olur üzülür belki şutarafagitti
onun kararida cok önemli güzel bi isim buluruzda biraz zor iste annemin begendikelerini ben begeniyorum fakat esim begenmiyor :tomato:
birde almanyada yasadigimiz icin almanlarinda kolay söyliyebildigi bir isim ariyoruz
annem sölüyor bize bizde evet yada hayir diyoruz kaydirigubbakcemile3
bakalim neye karar vericez :icecream:
senin bebisin adi belli oldumu ? gamyoncuiremsu
yok güzelim henüz belli değil ismi. kararsızız. arkadaşlar ne güzel şeyler almışlar.bizde epey bişeyler aldık. ama resim koyamadım hiç makinem bozuk olduğu için. dün de molfix in bebek bezinden aldık 66lı.. ee yavaş yavaş depolamak lazım demi. çok heyecanlıyım. günler çabuk geçiyor kıslar. allah hepimizin bebeğine sağlık versin..

badylerımız

tulumlarımız 6.ay

tulumlarımız 3.ay

yenı dogan tulumlarımız

hastane cıkısı

canım 55 ytl ye yaptırdık siteden resmini bulduk götürdük mobilyacıya yaptırdık aynı model
i

X